36. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

36. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Perşembe akşamı gerçekleşen 36. Sezon Serbest Oyuncu Açık Arttırma gecesinin detayları ile sizlerle birlikteyiz. Senenin ilk sezonunda düşük bütçelere sahip olan koçlar, sezon içinde elde ettikleri puanları, takımlarını daha güçlü hale getirebilmek için harcadılar. Atlanta Hawks, Chicago Bulls, Phoenix Suns gibi takımların uzun bir süreden sonra koç bulması sebebiyle, geçtiğimiz sezonun serbest oyuncu listesinden farklı bir liste yayınlandı. Başlangıç puanlarının biraz arttığı görüle listenin en güçlü oyuncuları DeAndre Jordan ve Kevin Love oldu. üçüncü sırada ise Jrue Holiday yer aldı.

Açık arttırma başlamadan saatler önce koçlar kendi aralarında özellikle Kevin Love ismi üzerinde yoğunlaştılar. Listenin diğer iki büyük ismi Jrue Holiday ve DeAndre Jordan’ın taliplerinin oldukça sessiz bir havaları vardı.

Açık arttırma her zaman olduğu gibi en yüksek overall sahibi oyuncu ile başladı. Draft gecesi Portland Trail Blazers’ın başına geçen ogzhnynya, 23.100 puan harcayarak, kadrosuna DeAndre Jordan’ı kattı. Draft akşamı ligin vasat altı takımlarından biri olan Phoenix Suns ile anlaşan ataman5, kadrosunun en büyük eksiği olan oyun kurucu pozisyonunu 24.700 puan harcayarak Jrue Holiday ile kapattı. Blazers koçu ogzhnynya, bir kez daha elini cebine götürdü ve 22.500 puan karşılığında Luka Dončić’i de kadrosuna dahil etti. Oyuncunun kısa forvet pozisyonunda nasıl bir performans göstereceği merak konusu. Oklahoma City Thunder koçu nedjohnsen, adından en çok söz edilen Kevin Love’ı kadrosuna dahil edebilmek için 22.000 puan harcadı.

İki sezon üst üste doğu konferansından final yapmayı başaran SinanCyln, liderlik edeceği Denver Nuggets’ın kadrosunu güçlendirebilmek adına Harrison Barnes için 19.600 puan harcadı. Kadrosuna bir de kenardan gelecek kuvvetli bir altınca adam eklemek isteyen nedjohnsen, 17.000 puan daha harcayarak Tobias Harris ile anlaştı. Çaylak sezonunda Mo Bamba’yı başka bir seviyeye çıkaran cArsisalih, kendisini yine bırakmadı ve 15.100 puan harcayarak Washington Wizards’a dahil etti.

29 oyuncunun kendisine yeni bir takım bulduğu ve toplam 305.200 puanın harcandığı gecenin tüm imzalarını yazımızın sonundaki tabloda görebilirsiniz. Oyunculara ve koçlara yüksek takım kimyası ve bol şans diliyoruz.

TSBT 36. FA Açık Artırma

Sizler de NBA 2K19 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız, geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com