33. TSBT Draft NBA 2K18 Online Lig

33. TSBT Draft

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Türkiye Basketbol Simülasyon Topluluğu’nun düzenlediği PS4 NBA 2K Online Basketbol Liginde 33. Sezon geçtiğimiz hafta yapılan Draft Gecesi ile başladı. Draft gecesi öncesi lige girişi onaylanan çaylak koç bobbywalter3 Yiğit ile birlikte 17 koçun katıldığı seçimler her zaman olduğu gibi büyük bir heyecana sahne oldu.

Virtinsanity5 ve sinanceylan’ın başladığı canlı yayına bir süre sonra ogzhnynya da dahil oldu. 32.Sezonun değerlendirmesi ile başlayan sohbet, canlı yayına katılamayan koçlara gönderilen selamlarla devam etti. Başkan Virtinsanity5 öncelikle koçların bir önceki sezonda oynadıkları maçlara göre puan alıp sıralandığı listeyi paylaştı ve hemen sonrasında çarkın başına geçip, gecenin fitilini ateşledi.

Birinci sırada geçtiğimiz sezon son sıralardan takım alan ve kötü bir galibiyet sayısına rağmen playoff yapmaya hak kazanan Jabsioust tamamladığı maçların karşılığını aldı ve Cleveland Cavaliers’ın başına geçti. İkinci sıradan Virtinsanity5 istemeye istemeye (!) Golden State Warriors’u tercih etti. Geçtiğimiz sezon ligin en aktif çaylaklarından biri olan Xelgaa, 3. sıradan deneme maçlarında bolca tercih ettiği Houston Rockets’ı seçti. 3 sayılık basketlerinin yüzdesini arttırmak istiyor bu sezon. Eski yenilerden Toxotes23, ligin en derin kadrosuna sahip olan Boston Celtics’in başına geçti. İki sezondur İran’dan katılan ve bağlantısı iyi olduğunda ne kadar iyi sonuçlar alabileceğini geçen sezon gösteren redox2842, Oklahoma City Thunder ile devam etmeye karar verdi. 6. sıradan grkmgkblt ligin lanetli takımı denilen San Antonio Spurs’un başına geçti.32. sezonun koçu seçilen randommizer55, geçen sezon kısıtlı kadrosuna rağmen Indiana Pacers ile çok iyi bir derece yapmıştı. Bu sezon yeteneklerini Milwaukee Bucks ile birleştirdi.

Son sezonun finalisti sinanceylan, ligin iyi kadrolarından Minnesota Timberwolves ile yola devam edecek. Geçtiğimiz sezonun başarısını geçmek için önünde büyük bir fırsat var. 9.sıradan çıkan Clutch-41 kimseyi şaşırtmadı ve Utah Jazz’ın başında devam dedi. e0r6c, ligin en iyi guard ikilisine sahip takımlarından Toronto Raptors’u seçti. Yine ligin eski yenilerinden northefesouth 11. sıradan son sezonun şampiyon takımı New Orleans Pelicans’ın başına geçti. Bu seneki draftın şanssız ismi nedjohnsen, ilk torbada olmasına rağmen 12. sıraya kadar düştü ve Philadelphia 76ers ile devam etmeye karar verdi.

Tecrübeli koç umutesra renklerine ve rakımına aşina olduğu Denver Nuggets’ın başına geçti. Bir sezon aradan sonra tekrar buluştular. 14. sıradan geçen sezon Batı’da en iyi dereceye sahip olan ve hatta draft akşamı bu kadar iyi bir dereceye sahip olmanın pişmanlığı yaşadığını söyleyen ogzhnynya Blake Griffin’i kadrosuna kattıktan sonra rakiplerine pota altını tabiri caizse zindan eden Detroit Pistons’ı tercih etti. Ligin çiçeği burnunda çaylağı bobbywalter3 15.sıradan seçebileceği en iyi takımı aldı ve Washington Wizards dedi. Kendisine hoş geldin diyoruz tekrar. Son şampiyon T_Emperorism, Indiana Pacers ile yine şampiyon olursa artık ligin anahtarını kendisine vereceğiz. Draft geceleri son sıralardan bir türlü kurtulamayan Mustafakemal11, Dwyane Wade’in peşinden giderek Miami Heat’i tercih etti.

Draft gecesinden sonra, lige çaylak olarak Oguzhan-Algul, Portland Trail Blazers ile katılmaya hak kazandı. Bir süredir deneme maçlarında kendini göstermeye çalışan koç, nihayet boş bir koltuk buldu. Kendisine aramıza hoş geldin diyoruz. Yoğun temposu sebebiyle draft gecesine katılamayan ligin gediklisi ve şampiyon koçlarımızdan methenn de New York Knicks ile yeni sezonda aramızda olmaya devam ediyor.

TSBT 33. Takım Seçimleri

2 saatten fazla süren canlı yayınlanan draft gecesi müthiş bir heyecana sahne oldu. Yayının tekrarını izlemek isteyenler aşağıda tüm yayının tekrarını izleyebilirler. 

TSBT 33. Sezon Draft Gecemizin Full Yayını Stüdyo Katılımcılar;

TSBT 33. Sezon’da ligin tüm koçlarına bol şans ve iyi eğlenceler diliyoruz. Herkese başarılar. Rekabet ve muhabbet hiç eksilmesin.

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com