32. TSBT Draft

32. TSBT Draft

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

TSBT’de 32. Sezon heyecanı, canlı yayınlanan Draft Gecesi ile start aldı.

Ev sahipliğini bir kez daha Virtinsanity5 - Oğuz'un yaptığı yayına, geçtiğimiz sezon Kral LeBron James’in yolundan giden ve draft torbalarında son dakika değişikliği ile C torbasında B torbasına çıkan ogzhnynya - Oğuzhan, ligde üst üste 3. Sezonunu oynayacak olan nedjohnsen - İlkay, yine 3. sezonuna başlayacak olan captaincorporate - Mithat ve Mustafakemal11 - Mustafa Kemal ile birlikte çaylak koç Ns2ybeatz - Enes katıldılar.

Koçların kendi takımları ve ligin kalanı için 31. Sezonun değerlendirmesi ile devam eden yayına, bu sezon ikincisi düzenlenen All-Star maçında dersoytheviktor - Doruk ve hozguryilmaz - Özgür'ün arasında yaşanan “3’lük atabilir miyim abi?” çekişmesine atıfta bulunarak devam edildi. Bir yandan keyifli sohbet devam ederken Virtinsanity5 - Oğuz yavaş yavaş draft çarkını hazırlıyordu.

A torbasında nedjohsen, captaincorporate, dersoytheviktor, grkmgkblt - Görkem, ClutCh-41 - Yusuf ve SamiDe24 - Sami bulunuyordu. Çark ilk seçim için döndüğünde heyecan doruklara ulaştı. İlk çıkan koç, torbalarda en yüksek puana sahip olan nedjohnsen oldu. Geçen sezon Spurs’un başında takımı takasla tanınamaz hale getiren nedjohnsen, bir kez daha San Antonio Spurs ile yola çıkmaya karar verdi. Bu sezon büyük takaslara kapalı olduğunu iletmeyi de ihmal etmedi. İkinci sıradan captaincorporate'ın çıkması canlı yayında ufak bir sessizliğe neden oldu. Bu sessizliği captaincorporate - Mithat “Geldim, Kevin Durant takaslıktır.” diyerek bozdu ve Golden State Warriors’un başına geçti. Takımda çok fazla yıldız oluşu büyük takasları da beraberinde getirecek mi hep birlikte göreceğiz. 3. sıradan ise geçen sezonun takas masalarında aktif koçu dersoytheviktor - Doruk, LeBron James ile birlikte olmayı tercih etti. Çaylak koç, 31. Sezonun çaylağını kendi takımından çıkaran ve daha iyi takımlarla neler yapabileceğini hepimizin merak ettiği SamiDe24, 4. Sıradan Boston Celtics ile devam etmeye karar verdi. İlk torbada kalan son iki koç B torbasının koçları ile birleşerek ikinci tura devam edecekler.

İkinci turun ilk sırası, 5. sıradan e0r6c - Ercan Kurt diyarı Minnesota Timberwolves’un başına geçmeyi seçti. 6. sırada ogzhynya - Oğuzhan, e0r6c’nin sürpriz sayılabilecek seçimi sonrası sevine sevine Oklahoma City Thunder dedi. 7. sıradan uzak diyarlardan bizlerle olmaya devam eden redox2842 - Berkay, Houston Rockets, sakal ve CP3 dedi. Sıra 8’e geldiğinde, son iki sezondur normal sezonun en başarılı isimlerinden olan sinanceylan - Sinan genç yıldızlar topluluğu Philadelphia 76ers ile buluştu. 9. sırada Clutch-41 - Yusuf, daha evvelden defalarca söylediği gibi, Utah Jazz’ın başına geçti.

Ligin kralı, defalarca kupa sevinci yaşamış koçu T_emperorism - Tolga, 10. Sıradan New Orleans Pelicans’ı ikiz kulelere koçluk yapmak için seçti. 11. sıradan geçtiğimiz sezon çok iyi başlayan ancak yeterli maç sayısına ulaşamadığı için play off yapamayan umutesra - Umut, Los Angeles Clippers’ı aldı.

En yüksek ikinci draft puanına sahip olan koç grkmgkblt - Görkem, 12. sıraya kadar düştü ama yine de oynaması keyifli ve bir de bir süper yıldıza sahip olan Milwaukee Bucks’ı seçti. Ligin kurucusu Virtinsanity5 - Oğuz, yüksek rakımlara çıktı, Denver Nuggets ile yola çıkıyor. Draftta orta sıralardan bir türlü kurtulamayan methenn - Metin, ligin en iyi gard ikilisine sahip takımlardan Toronto Raptors’ın başına geçti.

15. sıradan Ligin çiçeği burnunda koçu xelgaa - Burak, hayranı olduğu renklere, kötü çocuklara gitti. Detroit Pistons’un başında çaylak sezonunu geçirecek. Kendisine hoş geldin diyoruz tekrar. Pizzacılar Kral’ı uluscuturkey - Ömer, dükkanının Washington şubesi için keşfe karar verdi ve Wizards’ın başına geçti.

Geçtiğimiz sezonun normal sezon birincisi hozguryilmaz - Özgür, All Star maçında gösterdiği oyun kuruculuk meziyetlerine en iyi cevabı verebilecek oyuncunun, Damian Lillard’ın ekibine, Portland Trail Blazers’a gitti. 18. sırada semihetci - Semih, Florida sahillerine indi. Miami Heat ile bu sezon Doğu’da play off mücadelesi verecek.

Geçen sezonun firarisi Mustafakemal11 - Mustafa, çaylak sezonunda başında olduğu Charlotte Hornets’in başına geçti. Umarız bu sezon maçlarının hemen hepsini bitirme şansı yakalar. 20. sırada ligimizin eskilerinden Toxotes23 - Burak yeni nicki ile aramıza tekrar katıldı ve Memphis Grizzlies’i tercih etti. Kendisini tekrar görmek çok güzel, tekrar hoş geldi, sefalar getirdi, eski PSN nicki Tronpz olarak biliniyor kendisi.

Bir diğer çaylak koçumuz, canlı yayına katılarak tüm TSBT’yi onurlandıran, Ns2ybeatz - Enes 21. sıradan, çok seçeneği de kalmayarak, Phoenix Suns ile ısınma turunu atmaya karar verdi. Son sezonun finalisti (Draft gecesi yapılırken henüz final serisi tamamlanmamıştı) Jabsioust - Tayyib, Orlando Magic’i tercih etti. 23. sırada randommizer55 - Berk, bu sıralara kadar düşmesi beklenmeyen Indiana Pacers’ın başına geçti. Draft gecesi bu sıra ile tamamlanmıştı. Aynı gece ligin yine eskilerinden northefesouth - Kuzey tekrar geri döndü ve son sıradan New York Knicks’in başına geçti.

TSBT 32. Draft Haritası

2 saatten fazla bir süre canlı yayınlanan draft gecesi müthiş bir heyecana sahne oldu. Yayının tekrarını izlemek isteyenler aşağıda tüm yayının tekrarını izleyebilirler. 

TSBT 32. Sezon Draft Gecemizin Full Yayını Stüdyo Katılımcılar;

Rekabeti bol, kahkahası bol, eğlencesi bol bir sezon olsun. Hepimize şimdiden başarılar.

Keyifli ve basketbol elementleriyle bezenmiş bir oyun olan NBA 2K18 ile birlikte keyifli ve basketbol ile bezenmiş sim oyun yani gerçekçi oyunu hedefleyen basketbol ligimize sizlerde katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com