TSBT 31. Sezon Free Agent açık artırması

31. Free Agent açık artırması

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

TSBT 31. Sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Serbest Oyuncu Açık Arttırması da her sezon olduğu gibi büyük heyecana sahne oldu. Koçlar arasında yaşanan inanılmaz rekabet zaman zaman serbest oyuncular için beklenenden daha fazla puan harcanmasına sebep olduğu dikkatlerden kaçmadı. TSBT Puanlarının havada uçuştuğu gecenin detaylarını haberimizin devamında bulacaksınız.

Gecenin en yüksek puanı Denver Nuggets’ın koçu umutesra tarafından Devin Booker için harcandı. Tam 30.000 puan harcayan umutesra pota altındaki kuvvetine bir de kısa oyuncu ekledi. Houston Rockets koçu dersoytheviktor, ligin hala iyi uzunlarından olan ama sağlık problemleri sebebiyle bir türlü uzun süreli kontrat yapamayan Chris Bosh için 27.200 puandan vazgeçti ve gücüne güç kattı. Gecenin büyük sürprizlerinden biri Brandon Ingram’a 25.000 puan harcanması oldu. Koç captaincorporate, neden böyle bir harcama yaptığını işte şu sözlerle ifade etti: "Takımda Rajon Rondo, Jrue Holiday ve tecrübeli Jameer Nelson ile birlikte oyun kurucu eksiğimiz bulunmuyor. SG pozisyonunda sevgili JJ Reddick ile bu sezon da beraberiz ve kenardan gelen Jrue Holiday desteği ile pozisyon doğru duruyor. Uzun rotasyonundaki çeşitliliğimiz herkes tarafından bilinen bir durum. Fakat kısa forvet olarak takımda sadece Covington'ın olması ve ona destek verecek kimsenin olmaması, rotasyon açısından bizi kaliteli bir SF aramaya itti. Bu yüzden Ingram'ı ne pahasına olursa olsun alacağımızı belirtmiştik. Teklifi verirken sinemada olduğum ve aceleden fazla puan verdiğim haberleri asparagastır."

Draft gecesi yaşadığı talihsizliği henüz unutmamışken, Virtinsanity5 yine uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir kararla Lauri Markkanen için 20.100 puan ödedi. Şimdi de kendisinden bu kararın nedenini öğrenmek istiyoruz. Virtinsanity5: "Oyuncumuza güvenimiz tam. Bununla birlikte gençliği, dinamizmiyle ve oyunuyla takımımızı bir üst seviyeye çıkartacak kalitede olduğunu biliyoruz. Matematikte rakamların hepsi aynıdır, 3'de bir rakamdır 20'de. Bu yüzden, verdiğimiz puanın değerinin karşılığını dolduracak olan alacağımız keyiftir. Rakamlar sadece rakamdan ibarettir. Mutluyuz."

Geçtiğimiz sezonun en başarılı koçlarından olan ve bu sezon ligin en iyisine sahip olan ogzhnynya, 20.000 puan karşılığında Brook Lopez ile anlaşarak Cleveland Cavaliers’ın pivot sorununa çare buldu. Bu sezon Boston Celtics ile anlaşıp, LeBron James’e rakip olan T_emperorism ise 20.000 puan harcayarak takımına Jordan Clarkson’u dahil etti. Kendisine kısa forvet pozisyonundaki kalabalık sorulduğunda bize şunları söyledi. "Uzun forvet rotasyonunda yaşadığımız kısırlığı bir nebze olsun azaltmak ve 30. Sezonda Oklahoma City Thunder ile oynamaktan keyif aldığım 4 dışarda 1 içerde düzenine devam edebilmek adına bu hamleyi gerçekleştirdim."

Gecenin diğer kayda değer imzaları ise şöyle oldu.

  • Marco Bellinelli - Jabsioust - 15.000
  • Kyle Kuzma - Sami SamiDe24 - 14.000
  • Bogdan Bogdanovic - SamiDe24 - 13.000
  • Greg Monroe - sinanceylan -12.800
  • Kentavious Caldwell-Pope - dersoytheviktor - 11.000
  • Josh Jackson - sinanceylan - 9.000
  • Ersan Ilyasova - grkmgkblt - 9.000
  • Dennis Schröder - Clutch-41 - 8.800
  • Lonzo Ball - hozguryilmaz - 8.800
  • Taurean Prince - Virtinsanity5 - 6.700

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com