30. TSBT Draftı

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

NBA 2K18'in çıkışıyla birlikte TSBT - Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu PS4 online ligimizde 30. sezonun ateşini yakıyoruz. 8. yılımızı doldururken daha nice yıllar bu birlikteliğin ateşini birlikte yakmak dileğiyle diyip gelelim 30. Sezon Draft ateşinin detaylarına.

Her zaman olduğu gibi bu sezonda Draftı https://www.youtube.com/user/ataman5 kanalında Canlı yayınla hep birlikte gerçekleştiriyor olacağız. Canlı yayınımıza ligimize katılan ya da katılmayan tüm koçlarımız, arkadaşlarımız davetlidir. Yine bol muhabbetli keyifli bir yayın olmasını diliyorum. 10/10/2017 Salı akşamı gerçekleştireceğimiz Draft gecesinin tüm detaylarını yine yayın sonrasında buradaki yazımızda bulabileceksiniz. Kimler hangi takımları seçti ve canlı yayında tüm konuştuklarımızın videosu sizlerle olacak.

TSBT 30. Sezona giriş yaparken özellikle TSBT Puan ve TSBT Takas sistemlerinde çok köklü değişiklikler yapıldı. Aşağıda detaylarını inceleyebilirsiniz.

Keyifli ve basketbol elementleriyle bezenmiş bir oyun olan NBA 2K18 ile birlikte keyifli ve basketbol ile bezenmiş sim oyun yani gerçekçi oyunu hedefleyen basketbol ligimize sizlerde katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Nice güzel draftlarda, güzel muhabbet ve basketbol keyfiyle hep birlikte olabilmek dileğiyle yayınımızı kaçırmayınız!

TSBT 30. Sezon Draft Gecemizin Full Yayınını aşağıda izleyebilirsiniz. Stüdyo Katılımcılar;

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com