TSBT'de yeni koç heyecanı

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

TSBT - Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu olarak her zaman yeni koçları ligimize dahil edebilmek için müthiş bir çaba ve gayret sarf ediyoruz, yalnızca ben değil lige alımdan sorumlu adminimiz Yusuf yani; Clutch-41 ile birlikte müthiş bir mesai harcıyoruz ve başvuru yapan herkesi ligimize dahil edebilmek için oldukça emek veriyoruz. 30. Sezonumuzda NBA 2K18 ile birlikte de ilk çaylak koçumuz olacak Mustafa Kemal'i yani; Mustafakemal11'i de aramıza kattık ve kendisine bu güzel başlangıçta bir röportaj ile hoşgeldin demek istiyoruz.

Ad: Mustafa Kemal

Doğum Tarihi: 1998

Meslek: Üniversite Öğrencisi

PSN: Mustafakemal11

OnlineLig Username: Musti98

TSBT İlk Sezonu: 30. TSBT NBA 2K18 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: Kıbrıs

Öncelikli olarak bizlerle geçirdiği deneme ve geliştirme sürecinde bizlerle kurduğun keyifli iletişim ve bize bu süreçte sabır gösterdiğin için teşekkürlerimi sunmak istiyorum Mustafa. İlk sorum da isminle ilgili olacak, seninle tanıştığımızda da isminin ne kadar güzel olduğunu belirtmiştik sen de daha fazlası var demiştin dilersen hem sen kendini bizlere biraz tanıt hem de isminle ilgili dahası da olan kısmı diğer arkadaşlarımız da, koçlarımız da öğrensin isterim.

Mustafa: Herkese merhabalar, adım Mustafa Kemal, anne adım Zübeyde baba adım Ali Rıza, cidden çok güzel bir tesadüf benim için. Aslında kendime gelecek olursam 19 yaşındayım, Adanalı'yım, Kıbrıs'ta endüstri okuyorum.

TSBT'yi, bizi nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvurun sürecin nasıl oldu?

Mustafa: Tsbt'yi PS4 topluluklarından duydum ve başvuru sürecim çok uzun sürmedi çünkü oyun mentalitem uygun olduğu için hemen kabul edildim diyebilirim.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun?

Mustafa: NBA 2k ile 2003 yılında tanıştım ve ilk düzenli olarak da 2006dan beri oynuyorum.

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın?

Mustafa: Daha önce farklı 2k turnuvalarına katıldım, daha çok internet kafelerde ve ps4 üzerinden düzenlenen farklı turnuvalardı.

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler?

Mustafa: En Sevdiğim takım Boston Celtics, takip ettiğim oyuncular ise Nowitzki, Irving ve Hayward.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 30.sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden?

Mustafa: Yani 30.sezon olduğu için çok güzel bir çekişme ve rekabet bekliyorum açıkçası.

Başka iletmek istediğin düşüncelerin ya da fikirlerin varsa duymak isteriz?

Mustafa: Başka iletmek istediğim bir şey yok şu anlık her şey oldukça güzel gibi görünüyor ama elbet hatasız bir şey olmaz arada küçük hatalar olabilir onları da iletişim ile kolaylıkla düzeltebiliriz.

Mustafa'ya hem kendim hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletmek isterim. Kendisinin de belirttiği gibi iletişimde olduğumuz sürece bu topluluk içerisinde halledilemeyecek hiç bir şey yok. Bir de kendisini lige kabul eden Clutch-41'in kendisi hakkında fikirlerini duyalım isterim.

Yusuf: Mustafa gelişime çok açık ve potasiyelli bir koçumuz. Kendisini devler arenasında daha çok geliştireceğini düşündüğüm için çok da fazla süreci uzatmadan aramızda olmasını istedim. Umarım eglenceli vakit geçirir, kendisine hoşgeldin diyorum.

Sizler de NBA 2K18 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda buluabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com