NBA 2K17 Turnuvası TSBT 26. Sezon Başladı

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

NBA 2K17'nin çıkışıyla birlikte TSBT NBA 2K17 PS4 Turnuvamızın 26. Sezonuna tam tamına 29 koç ile birlikte start vermiş olduk.

Her zamanki gibi TSBT Stüdyo eşliğinde gerçekleştirdiğimiz Draft Yayınıyla heyecanı üst seviyeye taşırken, koçlar ve takipçilerin #tsbt7yasında hashtagleri de son derece keyifliydi. 3 saate yakın süren TSBT Stüdyo 26. Sezon Draft yayınımızı aşağıdan tekrar izleyebilirsiniz. Yayınlarımızın sezon içinde de devamı için kanalımıza abone olmayı, videoları beğenmeyi ve yorumlarınızı iletmeyi unutmayınız.

Eğer hala NBA 2K17 TSBT Turnuvamıza başvurmadıysanız şimdi tıklayın!

26. Sezon Draftının 2 gün sonrasında da Free Agent oyuncuların açık artırmasını Groupme üzerinden gerçekleştirdik. Brook Lopez'in Dersoyy yönetimindeki Boston Celtics ile anlaşması, Sergio Lull'ünde yalnızca 3000 OnlineLig Puanı gibi son derece düşük bir puana Rockets yolunu tutması gecenin öne çıklanlarını oluşturdu. Tüm Free Agent kazanan koçlara tekrardan hayırlı olmasını dilerim.

Sezona dair merak ettiğiniz, tüm sonuçlar, puan durumu, maç detayları ve istatistikleri TSBT Lig Sayfamızdan her zaman takip edebilirsiniz.

Son gerçekleşen takaslara dair detayları da yine Takas Tescil Forum konumuzdan inceleyebilirsiniz.

TSBT Stüdyo'ya eşlik eden koçlarmız kutaybaris, memoryofsouth, TheLastOutlawCE, uluscuturks ve tüm dışardan takip edenlere ve bizi izleyenlere tekrardan teşekkürlerimizi iletmek isterim.

NBA 2K17 ile yepyeni Sezon Draftlarında görüşmek üzere.

Tüm TSBT koçlarımıza yeni sezonda başarılar.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com