NBA 2K19 TSBT ProAm Lig Başvuru

NBA 2K20 TSBT ProAm Lig Başvuru

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu'nun MyLeague Online Modunda gerçekleştirdiği 10 yıl 40 sezonluk sonsuz tecrübesiyle ProAm modunda NBA 2K20 oyunuyla birlikte yeni bir lig ve turnuva organizasyonunun startını veriyoruz.

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle aynı zamanda http://onlinelig.net 'in muhteşem alt yapısı ve dinamik sisteminin bizlere sunduğu sonsuz imkanlar sayesinde artık NBA 2K20 ile PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında organize edilmek üzere TSBT NBA 2K PROAM Ligleri başlıyor.

Liglerin detayları ve kuralları, katılım sayıları netleştikçe ilerleyen günlerde son halini alacaktır. İlk sezona katılımlar tamamen ücretsizdir. Başvurularınızı aşağıdaki formdan yapabilirsiniz. Takım kaptanı olarak yapacağınız başvurular geçerli olacaktır.

Gelişen lig yapısı ve organizasyonumuzun büyümesiyle birlikte yıllardır bağlantıda olduğumuz kişiler sayesinde NBA 2K Ligine Türkiye'den de oyuncular hatta takımlar göndermek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel oyunculuğa ilk adımı http://onlinelig.net TSBT üzerinden atın. Geç kalmayın!

Başvuru için siteye Giriş yapmalısınız!

Üye değilseniz buradan Üye Ol.

Başvurunuz öncesi tüm başvuru şartları ve kuralları okuduğundan emin olun. NBA 2K Lige giden yolda birlikte ilerleyebilmek dileğiyle.

Takımların tüm oyuncuları PSN Id, Gamertag ya da Steam Idleri ile http://onlinelig.net sitemize üye olmak zorundadır.
Detaylı kurallar yakında açıklanacaktır.

Powered by BreezingForms

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com