Lig Hakkında

TSBT Hakkında

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

TSBTLogo

TSBT;  Türkiye Simulasyon Basketbol Topluluğu Oğuz ATAMAN tarafından 2010 yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren faaliyet göstermektedir. NBA 2K Oyunu ve PS4 Konsolu ile birlikte otuz tekil oyuncunun katılımıyla meydana gelen oluşumda yalnızca İstanbul değil; Türkiye'nin her ilinden katılımcılar yer alıyor. 

Misyonumuz ; SIM (Gerçekçi Oyun, Gerçekçi Basketbol) yapısını benimseyen oyuncular ile gerçeğe en yakın basketbol deneyimini yaşatmak,

Vizyonumuz ; NBA severlerle birlikte ligimizi genişletmek ve sürekliliğini muhafaza ederek portalımızı dünya çapına ulaştırmak.


TSBT NBA 2K Sezon Bilgisi

Platform: PS4 
Oyun: NBA 2K (2K Sports) 
Oyun Modu: Online MyLeague 
Takımlar: NBA Takımları 
Mod: 1vs1 
Maç Sayısı: 1 x Katılımcı Takım (Rövanşsız) 
Sezon Süresi: Katılımcı takım sayısı + 3 Gün (Örn. 30 takım katıldı 33 gün) 
Playoff Süresi: Ortalama 14-16 Gün 
Playofflar: Sezon katılımcı sayısına göre değişmektedir. 30 oyuncu katılması halinde 3-5-5-7 şeklinde seriler gerçekleştirilir. 
Zorluk ve Slider Seviyesi: Hall of Fame & Simulation 
Maç süresi: 48 Dakika ( 12dk. X 4 Çeyrek )


TSBT Başvuru ve Üyelik Sistemi (TSBT Puan)

Başvuru Şartları:

1. Oyuna sahip her milletten ve yaştan oyuncu her zaman lige başvuru yapabilir ve katılabilir. Yeni koçları aramızda görmek ve heyecanlarını lige adapte etmek bizler için her zaman ayrıcalık ve çok büyük bir keyiftir. Her zaman boş takım vardır.

2. Başvurunuzu yaptıktan sonra, başvurunuzda ciddi olduğunuzu göstermek üzere bizi tüm iletişim kanallarından takip edip iletişimde kalmalısınız. Başvurunuz sonrası site üzerinden özel mesajlarınızı takip etmeniz çok önemlidir. 

3. TSBT Başvurusu yapan koçlarımız belli bir süre deneme/test maçları yapmalıdırlar. Bunun için lige alımdan sorumlu olan değerli adminlerimiz "Clutch-41" PSN'ini hemen başvurudan sonra eklemeli ve kendisiyle deneme maçı için iletişime geçmelisiniz. 

4. Başvurunuzu yapmadan TSBT'nin tüm kurallarını okuduğunuzdan emin olun.

5. TSBT Sezonlar Katılım Ücreti: 20TL ya da OnlineLig Puan sisteminde kazandığınız 20.000 OnlineLig Puanı'dır. OnlineLig Puan sistemi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda diğer detay ve kurallarımızı da okuyabilirsiniz.


 

OnlineLig Genel Kurallar

1. Olgun Davranın ve İyi Sportmenlik Gösterin (Sportsmanship) : 
Lütfen kaybedilen oyunlar sonrası biraz nefes alıp sakin düşünmeye başlamadan reaksiyon göstermeyiniz ve sürekli şikayette bulunmayınız. Hepimiz burada size yardımcı olmak için varız gelin konuşalım yanlışlıkları beraber çözelim hepimiz yetişkin insanlarız. Mutlaka centilmenliğinizi koruyun unutmayın ki arada bir kötü maç yaşamış olsanız bile o anlık o günlük rahatsızlıklardan kaynaklanmış olabilir. Asla bir maçtan, turnuvadan ya da ligden QUIT yapıp çıkmayınız. Aksi takdirde bir daha hiçbir turnuvaya ya da lige kabul edilmeyeceksiniz. 

2. Hakaret ve Küfür İçerikli Davranışlar (Insults and Offensive Behaviour) : 
OnlineLig içerisinde gerçekleşen tüm turnuva, maç ve portal bünyesindeki forum ya da özel mesajlarda bu tip kötü davranış gösteren ve hakaret edenlere asla taviz verilmez. Derhal portalımızdan ve topluluklardan uzaklaştırılırsınız. 

3. Hilekar tutum ve davranışlar (Cheats) :
Her bir oyuncu katıldıkları organizasyon ve mücadeleler bünyesinde her zaman adilane bir ortamda olduğundan emin bir şekilde hareket etmeli ve büyük ya da küçük hiçbir hileye karışmamalıdır. Böyle yapanlar ispat edildiği takdirde derhal OnlineLig'den uzaklaştırılır.

Sen de basketbola doymak için sabırsızlanıyorsan!

Hemen Başvur!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com