TSBT NBA 2K20 Sezonları Yılın Koçu

TSBT NBA 2K20 Sezonları Yılın Koçu

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

NBA 2K20 TSBT Sezonlarının en iyi koçunu belirlemek üzere bu yıl daha farklı bir sistem üzerinden bir puanlama sıralaması elde ettik. Ve bu yılki oyun ile TSBT'de gerçekleştirdiğimiz tüm sezonlardaki en başarılı koçumuz bu puanların toplamına göre belli oldu.

Gerçekleştirdiğimiz yeni yılın koçunu belirleme puan sistemimiz şu şekilde oldu. Koçlarımızın NBA 2K20 TSBT sezonlarında oynadığı tüm maçların %10'u, galibiyetlerinin %20'si, yaptıkları playoff saysının %100'ü, ulaştıkları konferans finallerinin %20'si, finallerinin %100'ü ve kazandıkları şampiyonlukların %150'si oranları bir puan toplamına ulaştı ve bu ortalamalarda en yüksek puanı elde eden koçumuz TSBT NBA 2K20 Sezonlarımız ile Yılın koçu olarak seçildi.

Tüm bu puanların toplamının neticesinde bu yıl gerçekleştirdiğimiz 8 sezonda TSBT NBA 2K20 Sezonları Yılın Koçu 62 puan ile elderef olmuştur.

Yılın koçu arkadaşımızı gönülde tebrik ediyorum, umarım ki nasip olursa ilerleyen yıllarımızda da bu ödüle sistemi her daim geliştirerek devam ederiz. Bu yıl katılım gösteren diğer koçlarımızı da ayrı ayrı tebrik ediyorum hepsi çok değerli dostlar. Aynı zamanda ilgili puanların ışığında aşağıda bu yıl itibariyle en yüksek puan toplayan 10 koçumuzun sıralamasını da görebilirsiniz.

Yılın koçu hakkındaki yorumlarınız için forum sayfamıza yazabilirsiniz.

TSBT NBA 2K20 Sezonları Yılın Koçu - elderef


Gelelim olayın güzel sürpriz kısmına hem yılın koçu hem de 2. ve 3. olan koçlarımıza TSBT49. Sezona katılmaları halinde puan hediyesi yapılacaktır.

  • Puanlamada 1. çıkan koçumuz elderef 2000 puan,
  • 2. çıkan koçumuz istanblue58 1000 puan,
  • 3. çıkan koçumuz capo88 500 puan kazanmıştır.

TSBT NBA 2K20 Yılın Koçu Sıralaması

TSBT'de Yılın koçu ödülünü kazanan elderef'e ve tüm koçlara hayırlı olsun. Tebrikler Efe.

Sizler de NBA 2K21 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com