40. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

40. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Türkiye Simülasyon Basketbol Ligi’nde 40. Sezonun “Serbest Oyuncu Açık Arttırma Gecesi” haberimiz ile sizlerle birlikteyiz. Senenin son sezonu olması sebebiyle, koçlar ellerindeki puanların nerdeyse tamamını harcadılar. 28 oyuncu yeni takımları için yola çıkarken, kendileri için harcanan puan toplam 489.800 oldu.

Bu sene tüm sezonların en çok puan harcanan isimlerinden olan Devin Booker bir kez daha Milwaukee Bucks koçu dasquad35 ile birlikte oynayacak. İkilinin uyumu önceki sezonlarda oldukça can yakmıştı. Oklahoma City Thunder koçu boyk1ns takımının şutör eksikliğini Trae Young ile anlaşarak tamamladı. Koç Dersoy, New Orleans Pelicans’ına Danilo Gallinari’yi dahil etti. Uzun forvet pozisyonunda kemik gibi bir rotasyona sahip artık.

Tigin, takımının hıza ihtiyacı olduğu anlarda uzundan gelecek katkının öneminin farkında olacak ki, Toronto Raptors için atletik bir uzunu, Jaren Jackson Jr.’ı kadrosuna dahil etti. Gecenin üst sıralardan seçilen bir diğer forveti Otto Porter Jr. oldu. Portland Trail Blazers koçu keren73 hatırı sayılır bir puan karşılığında oyuncuya imza attırdı. Tüm senenin en iyi koçlarından olan SinanCyln, seçtiği takımların kadrolarına yaptığı ufak tefek dokunuşlarla bu başarıları elde etmişti. Bu kez Dallas Mavericks’e Taurean Prince eklemesini gerçekleştirdi. Yine sezonun en başarılı koçlarından olan elderef, serbest oyuncu gecelerinin yine gözde isimlerinden olan Lauri Markkanen’i kadrosuna kattı.

TSBT 40. FA Açık Artırma

Gecenin diğer imzalarını haberin sonunda bulunan tablomuzda bulabilirsiniz. Tüm koçlara yeni oyuncuları ile bol şans diliyoruz.

Sizler de NBA 2K heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız, geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com