Hoşgeldin keren73

Hoşgeldin keren73

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yeni çaylak koçlarımızı lige alımdan sorumlu admin koçumuz sevgili Yusuf nam-ı diğer istanblue58 ile aramıza katmaya tam gaz çalışarak devam ediyoruz. 38. sezon ile birlikte de aramıza yeni katılan Kerim nam-ı diğer keren73'e, bu güzel başlangıçta her zaman olduğu gibi klasiğimiz haline gelen güzel bir röportaj ile hoşgeldin demek istedik. Kendisi de kırmadı zaman ayırıp sorularımızı cevapladı. Hatta bu röportajı çok daha öncesinde gerçekleştirme şansına da eriştik ancak yayınlamak yeni nasip oldu. Kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

Ad: Kerim Eren

Doğum Tarihi: 16.09.1973

Meslek: Ekonomist (Demir-Çelik ihracatı ile uğraşıyorum)

PSN: keren73

OnlineLig Username: keren73

TSBT İlk Sezonu: 38. TSBT NBA 2K19 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: İstanbul

Her zaman olduğu gibi klasik sorumuz olan tanımayanlar için bize kendini biraz tanıtır mısın ile röportajımıza startı verelim dilersen.

Kerim : 45 yaşındayım, 15 yaşında bir kızım var. Çok küçük yaşlardan itibaren farklı spor dallarıyla uğraştım ama uzun yıllar lisanlı olarak hentbol oynadım. Bir çok diz sakatlığı ve ameliyat sonrası hentbolu bırakıp, yüzme, koşu gibi sakin sporları düzenli olarak yapmaya başladım. Çok sık yurtdışına çıkmama ragmen oralarda da düzenli spora devam ediyorum. Iyi bir NFL ve Euroleague takipçisiyim.

Peki TSBT'yi bizleri nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvuru sürecin nasıl oldu ?

Kerim :  TSBT yi kendi araştırmalarım sonucunda internet üzerinden buldum. Farklı NBA 2K MyLeague organizasyonunlarında yer aldım ve sadece Türk oyuncuların olduğu, düzeyli bir lig var mıdır diye araştırma yaparken size rastladım. Yusuf Koç ile yaptığımız maçlarla bu ligde oynanan basketbol stiline alışmaya çalıştım ve 38. sezonda da aranıza katıldım.

PSN isminin hikayesi nedir?

Kerim : Çok ilginç bir hikayesi yok; isim, soyad ve doğum yılından türemiş bir isim.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun ?

Kerim : Sanırım 2015 yılından beri NBA2K oynuyorum, My League moduna ise 2 yıldır aşinayım

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın ?

Kerim : Evet, genelde Amerikalı oyuncuların ağırlıkta olduğu 1-2 MyLeague Online tecrübem oldu; ama TSBT farklı bir boyutta.

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler ?

Kerim : NBA'yi 80lerden beri takip ediyorum. Dolayısıyla çok farklı takım ve oyunculara sempatim oldu. İlk göz ağrım John Stockton ve Karl Malone’lu Utah Jazz idi. Şimdilerde NBA de özellikle normal sezonda oynanan basketbolu sevmesem de Harden ve Durant yenilerden beğendiğim oyuncular.

Oyun stili olarak son zamanlarda basketbolda bir çok farklı sistem görebiliyoruz, sen en çok hangi sistemi beğeniyorsun ?

Kerim  : Euroleague de hala oynanan ama yavaş yavaş sonuna geldiğimiz koçun etkisinin önemli olduğu, takım oyunun yıldızları alt ettiği basketbolu seviyorum. Fakat oyuncuların bireysel özelliklerinin ve atletik seviyelerinin geldiği nokta da gerçekten oyunu farklı bir yöne doğru götürüyor.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 38. sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden?

Kerim  : Bu ilk sezondan beklentim minimum düzeyde. Öncelikle lige ve oynanan oyuna alışmayı amaçlıyorum. 48 dakikalık maç hiç alışık olmadığım bir tarz. Bunun dışında yeni insanlarla tanışmak da artısı.

Şu ana kadar TSBT ile ilgili edindiğin tecrübelere göre ligimiz hakkında ne düşünüyorsun?

Kerim  : TSBST organizasyonu gerçekten şimdiye kadar karşılaştığım en profesyonel yönetilen lig. Bunun yanında üyeler arasında çok da samimi bir ortam var ki bir ligin kalıcı olması için olmazsa olmaz iki etken bunlar. Çok yeni olduğumdan fazla ukalalık yapmak istemiyorum ama böyle bir organizasyonda fantasy draft da denenebilir ve keyifli olur diye düşünüyorum.

Yeni koçumuz nam-ı diğer keren73 Kerim'e hem kendim, hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletiyorum. Basketbola gönül veren bir koçu daha aramıza katmış olmaktan dolayı son derece mutluyuz, pozitif enerjisi, gençliği daha ilk draftında canlı yayında bana eşlik edişi ve sıcak kanlılığıyla aramıza katıldı. İlk günden itibaren deneme grubumuzdan başlayıp maç talep ederek ve muhabbetiyle kendisini aramıza katabilmiş olmaktan ötürü de çok çok mutlu olduğumu diğer çaylak koçlarımız gibi belirtmek isterim. Uzun yıllar güzel mücadelelerde karşılıklı rakip olmayı ve hoş sohbetle dostluklarımızı pekiştirmeyi bekliyorum.

Sizler de NBA 2K19 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com