38. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

38. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

38. Sezonun draft heyecanı henüz geride kalmışken, sezon öncesinin en hararetli organizasyonu olan “Serbest Oyuncu Açık Arttırma Gecesi” 28 oyuncunun yeni takımları ile anlaşması ile tamamlandı. 16 koçun toplam 439.700 puan harcadığı gecenin detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gecenin en çok puan harcanan oyuncusu Kevin Love oldu. Son iki sezonu koç nedjohnsen ile geçiren oyuncu için, boyk1ns de tüm kaynaklarını seferber etti ve açık arttırmayı 52.000 puan ile kazanarak, Rockets’ın eksik olan 4 numara pozisyonunu bir yıldız ile güçlendirdi. Draft akşamı sürpriz bir şekilde yedinci sıradan Toronto Raptors’ın başına geçen elderef, bir sürprize daha imza atarak, 40.000 puan karşılığında DeAndre Ayton’u kadrosuna dahil etti. Jonas Valančiūnas’ın takaslanma ihtimalini oldukça kuvvetlendiren bu hamle ile Raptors’un adını sezon içinde takas haberlerinde de sık sık duyacak gibiyiz. Açık arttırma öncesi oyuna gelen güncelleme ile, değerini yükselten D’Angelo Russell, 27.000 puana dasquad35’ın Charlotte Hornets’i ile anlaştı. Kemba Walker ile nasıl bir rotasyona gireceği merak konusu.

Açık arttırmaların gediklisi Devin Booker, SinanCyln’ın Los Angeles Clippers takımının yıldızı olmak için yola çıktı. Koç bu imza için 26.100 puan harcadı. Bu hamle ile Lou Williams da sezonun en iyi altıncı adamı olmaya en yakın isim oldu. Çaylak koç keren73 draft gecesinden sonra Miami Heat’in kısa rotasyonunu zayıf görmüş olacak ki, 26.000 puan harcayarak Spencer Dinwiddie ile anlaşmaya vardı. Bir sezon aradan sonra tekrar Utah Jazz’ın başına geçen istanblue58, Ricky Rubio’nun savunmadaki eksikliğini bir yıldız ile kapatmaya karar vererek Jrue Holiday ile anlaştı. Bu anlaşma kendisine 25.000 puana mal oldu. 37. Sezonda Toronto Raptors’un finalist kadrosunun önemli bir parçası haline gelen Bogdan Bogdanović, bu kez bir başka Avrupalı oyuncunun liderlik ettiği Dallas Maverick ile anlaştı. bkurkcu, bu anlaşmaya 23.500 puan ayırdı.

Gecenin diğer imzalarını haberin sonunda bulunan tablomuzda bulabilirsiniz. Tüm koçlara yeni oyuncuları ile bol şans diliyoruz.

TSBT 38. FA Açık Artırma

Sizler de NBA 2K19 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız, geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com