37. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

37. Sezon TSBT Free Agent Açık Artırması

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yeni sezonun heyecanı 20 Aralık gecesi yapılan “Serbest Oyuncu Açık Arttırma Gecesi” ile hız kesmeden devam ediyor. 26 oyuncunun valizlerini hazırladığı gecede, TSBT’nin kıymetli koçları hiçbir masraftan kaçmadılar ve toplam 342.400 puan harcayarak kadrolarını güçlendirdiler. Bu sezon mücadele edecek koçların draft gecesinde gösterdikleri iştahları dün akşam açık arttırmaya da yansıdı. 15 farklı takım yeni oyuncularla anlaştı.

En değerli üç serbest oyuncu aynı değere sahip olan Devin Booker, Kevin Love ve Tobias Harris oldu. Devin Booker bir sezon aradan sonra tekrar serbest oyuncu oldu.

Ligin eski yenilerinden Dersoy, Washington Wizards yönetiminin Wall veya Beal’dan birini gönderme ihtimaline karşılık, 40.100 puan karşılığında Devin Booker ile imzaladı. Uzunca bir süreden sonra Doğu konferansında Boston Celtics ile mücadele edecek olan nedjohnsen, 36. Sezon’da da birlikte olduğu Kevin Love ile tekrar anlaştı. 30.500 puan harcayan koç, Celtics’in en önemli eksiğini tamamlamış oldu. Gecenin en çok puan harcanan oyuncusu Tobias Harris oldu. Son güncellemeler ile oyundaki etkinliği artan oyuncu, 48.400 puan karşılığında boyk1ns’in Philadelphia 76’ers’ına dahil oldu.

Draft gecesi anlaştığı takasla gündeme oturan elderef, takımı Timberwolves’a bir oyun kurucu takviyesi daha yaptı. 25.000 puan vererek, D’Angelo Russell ile anlaştı. Russell ve Westbrook ile kısa rotasyonu onun için zorlu bir hal alacak gibi. Oynadığı ilk iki sezonda herkesi kendisine hayran bırakan DeAndre Ayton, 35. Sezon’da Lakers için birlikte mesai yaptığı ogzhnynya ile San Antonio Spurs’te buluştu. Koç bu imza için 27.000 puan harcamaktan çekinmedi.

boyk1ns, takımının kenar desteğini yetersiz görmüş olmalı ki, 16.200 puan karşılığında Zach Randolph ile sözleşme imzaladı. Yine aynı puan karşılığı Trae Young, hozguryilmaz21 liderliğindeki Oklahoma City Thunder ile sözleşme imzaladı. Ligin belki de eksiksiz tek takımı olarak görülen Toronto Raptors’ta eksik gören SinanCyln, 15.100 puan vererek Bogdan Bogdanović’i aldı. Oynadığı takımların kadro derinlikleri ile ün yapan koç yine geniş bir rotasyon ile oynayacağı sinyalini verdi.

Gecenin diğer imzalarını haberin sonunda bulunan tablomuzda bulabilirsiniz. Tüm koçlara yeni oyuncuları ile bol şans diliyoruz.

TSBT 37. FA Açık Artırma

Sizler de NBA 2K19 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız, geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com