Hoşgeldin onuraktan

Hoşgeldin onuraktan

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yeni çaylak koçlarımızı lige alımdan sorumlu admin koçumuz sevgili Yusuf ve psn değişikliği sebebiyle artık nam-ı diğer istanblue58 ile tam gaz çalışarak aramıza kazandırmaya 7/24 devam ediyoruz. NBA 2K19 ilk sezonu TSBT'nin 35. sezonu ile birlikte aramıza yeni katılan bir diğer çaylak koç Onur nam-ı diğer onuraktan'a, bu güzel başlangıçta her zaman olduğu gibi klasiğimiz haline gelen güzel bir röportaj ile hoşgeldin demek istedik. Kendisi de kırmadı zaman ayırıp sorularımızı cevapladı.

Ad: Onur Aktan

Doğum Tarihi: 1992

Meslek: -

PSN: onuraktan

OnlineLig Username: onuraktan

TSBT İlk Sezonu: 35.TSBT NBA 2K19 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: İstanbul

Her zaman olduğu gibi klasik sorumuz olan tanımayanlar için bize kendini biraz tanıtır mısın ile röportajımıza startı verelim dilersen.

Onur: Merhaba. 26 yaşındayım. Tam zamanlı çalışıyorum. Basketbol ile yakın diyebileceğim bir zamandan beri ilgileniyorum. NBA Lokavt sonrası izlemeye başladım diyebilirim. Favori spor dalım değildi açıkçası benim için. Lakin son zamanlarda yakından takip ettiğim, izlemekten keyif aldığım bir spor dalı oldu.

Peki TSBT'yi bizleri nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvuru sürecin nasıl oldu?

Onur: Fifa ve diğer oyunlarda online turnuvalara katılıyordum birkaç yıldır. NBA 2k ile alakalı katılabileceğim bir turnuva var mıdır diye internette araştırma yaparken topluluğunuzun varlığından haberim oldu. Başvuruyu yaptım, deneme süreci bitti ve 35. Sezonda katılımcı olarak aranıza katılacağım.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun ?

Onur: İlk kez 2k11’i oynamıştım seride. Oyuna hala çok hakim değilim fakat düzenli olarak 2 yıldır oynuyorum diyebilirim.

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın ?

Onur: NBA 2k ile alakalı ilk kez bir turnuva oynayacağım. Fifa ve diğer oyunlarda online turnuva tecrübem var.

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler ?

Onur: Kevin Garnett’e olan sempatimden dolayı Minnesota Timberwolves takip etmekten en çok keyif aldığım takım diyebilirim. Koyu taraftarı olduğum bir takım yok açıkçası. Tom Thibodeau dönemi Chicago Bulls’a da sempatim vardı. Favori oyuncularım Kevin Love ve Derrick Rose diyebilirim. Geçtiğimiz sezon Victor Oladipo’yu da çok beğenerek izledim.

Oyun stili olarak son zamanlarda basketbolda bir çok farklı sistem görebiliyoruz, sen en çok hangi sistemi beğeniyorsun ?

Onur: Çok iyi bir basketbol izleyicisi değilim maalesef. Fakat atletizmi yüksek oyuncularla yüksek tempoda oynayan takımları izlemekten keyif alıyorum.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 35. sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden ?

Onur: Oyun ile alakalı öğrenmem gereken bazı şeyler olduğu kanaatindeyim. İyi oyuncularla oynamamın faydası olacaktır bu konuda. Onun haricinde keyifli zaman geçirmeye bakacağım. Bir iddiam yok maalesef bu sezon. Favori takımlara zorluk çıkarabilirsem iyi olacaktır kendi adıma.

Yeni koçumuz nam-ı diğer onuraktan Onur'a hem kendim, hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletiyorum. Hem basketbol sporuna yakın zamanda gönül veren biri olması hem de genç, dinamik ve çaylak bir koç daha eklemiş olmaktan dolayı son derece mutluyuz. İlk günden itibaren deneme grubumuzdan başlayıp maç talep ederek ve muhabbetiyle kendisini aramıza katabilmiş olmaktan dolayı da ekstra mutlu olduğumu diğer çaylak koçlarımız gibi belirtmek isterim. Gösterdiği kibarlıkla ve nezaket ile de gerçekten gönlümüzde taht kurdu kendisi. Uzun yıllar güzel mücadelelerde karşılıklı rakip olmayı ve hoş sohbetle dostluklarımızı pekiştirmeyi bekliyorum.

Sizler de NBA 2K19 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com