Hoşgeldin cArsisalih

Hoşgeldin cArsisalih

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yeni çaylak koçlarımızı lige alımdan sorumlu admin koçumuz sevgili Yusuf ve psn değişikliği sebebiyle artık nam-ı diğer istanblue58 ile tam gaz çalışarak aramıza kazandırmaya 7/24 devam ediyoruz. NBA 2K19 ilk sezonu TSBT'nin 35. sezonu ile birlikte aramıza yeni katılan çaylak koç Ayhan nam-ı diğer cArsisalih'e, bu güzel başlangıçta her zaman olduğu gibi klasiğimiz haline gelen güzel bir röportaj ile hoşgeldin demek istedik. Kendisi de kırmadı zaman ayırıp sorularımızı cevapladı.

Ad: Ayhan Sümer

Doğum Tarihi: 1986

Meslek: -

PSN: cArsisalih

OnlineLig Username: cArsisalih

TSBT İlk Sezonu: 35.TSBT NBA 2K19 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: İstanbul

Her zaman olduğu gibi klasik sorumuz olan tanımayanlar için bize kendini biraz tanıtır mısın ile röportajımıza startı verelim dilersen.

Ayhan : Boğazici Tarih mezunuyum. 2 yıllk evliyim. Lise yıllarına kadar basketbol oynadım, üniversitede amerikan futbolu ile tanıştım. 15 yıla yakin bu sporu yaptıktan sonra emeklilik zamani geldiğinde oraya harcadigim zaman ve enerjiyi aktarıp benzer keyif alabilecegim bir yer ararken Tsbt ile karşılaştım. Sporları, oyunları, GM'lik yapmayı ve rekabet etmeyi seviyorum. Bunları sosyal bir ortamda yapmak her zaman tercihim olmuştur. Bana bu imkanı sunduğunuz icin teşekkür ederim. Umarim ben de sizlere iyi bir arkadaş, zorlu bir rakip olabilirim.

Peki TSBT'yi bizleri nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvuru sürecin nasıl oldu ?

Ayhan : İlk Twitter'da https://twitter.com/tsbtnba2k olarak gördüm, oradan siteye yönlendim, başvurumu yaptım. Sonra whatsapp üzerinden dönüş yapıldı ve deneme grubum kuruldu. Maçlarımızı yaptık, birbirimizi tanıdık ve şu anda buradayız. Bu süreç daha iyi olamazdı diye düşünüyorum.

PSN isminin hikayesi nedir?

Ayhan : Zamanında, online oyunlarda karşılaştığım lokal insanlar kime yenildiklerini bilsinler diye koymuştum. Bugün hala kendimi daha yakın hissettiğim bir sivil toplum bulunmamakla birlikte, lige başka bir isimle girmeyi tercih ederdim.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun ?

Ayhan : 1998'den beri nba oyunları oynuyorum. 2k'da sanırım 10 sene civarı olmuştur.

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın ?

Ayhan : Ne kadar benzer bilemiyorum ama 10 yıldır arkadaşlarla oynadığımız NFL fantasy ligimiz var. Bu yil NBA fantasy ligimizi de kurduk.

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler ?

Ayhan : Herhangi bir takıma özel sempati beslemiyorum. Oyuncu olarak ise, her ne kadar halihazırda hakettigi takdiri görüyor olsa da, bu tarihte bu soruya Lebron James yanıtını vermemek olmaz. Saha icinde ve dışında yaptıklarını ayrı ayrı beğeniyorum. Ben de kendisi gibi bir Tupac hayranıyım ve onun bayrağını bir şekilde taşıyor olduğunu görmekten mutluluk duyuyorum.

Oyun stili olarak son zamanlarda basketbolda bir çok farklı sistem görebiliyoruz, sen en çok hangi sistemi beğeniyorsun ?

Ayhan : Seyirci olarak yıldızlardan çok takım oyunun ön planda olduğu, biraz eski usul, düşük tempoda, fiziksel mücadeleye dayalı basketbol izlemekten hoşlanıyorum. Koç olaraksa takımıma kazanmak için en uygun olan ne ise onu oynamaya gayret edeceğim. Sonuçta burada, korunması icin başarı gereken rolleri simule ediyoruz.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 35. sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden ?

Ayhan : Ligden beklentim, beni sadece güzel insanlarla bir araya getirmesi. Kendi adıma ilk sezonumda şampiyonluk ya da maçtan önce saygi kazanmak için oynayacagım. Bunu yaparken de ilk ve son kez sahip olmayi umdugum underdog statümün avantajlarindan yararlanmaya çalışacağım.

Sevgili yeni koçumuz nam-ı diğer cArsisalih Ayhan'a hem kendim, hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletiyorum. Biz 30 yaş üstü geçkin koçların arasına bir geçkin daha kattık ama aynı zamanda dinamik ve çaylak bir koç daha eklemiş olmaktan dolayı son derece mutluyuz. İlk günden itibaren deneme grubumuzdan başlayıp maç talep ederek ve muhabbetiyle kendisini aramıza katabilmiş olmaktan dolayı da ekstra mutlu olduğumu diğer çaylak koçlarımız gibi belirtmek isterim. Uzun yıllar güzel mücadelelerde karşılıklı rakip olmayı ve hoş sohbetle dostluklarımızı pekiştirmeyi bekliyorum.

Sizler de NBA 2K19 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com