TSBT Şampiyonlar Ligi Buluşması

TSBT Şampiyonlar Ligi Buluşması

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

TSBT'nin önemli koçlarının bir araya geldiği gecede bolca kahkaha ve son derece keyifli bir muhabbet vardı. 40 yıllık dostlar bir araya gelmiş gibi iyi vakit geçirdik.

7 Eylül cuma akşamı hızlı bir organizasyon ile TSBT'nin İstanbul'da oturan koçlarıyla bir buluşma düzenleyelim istedik. Kısa süre zarfında çok değerli cuma akşamını bizlere ayıran güzel koçlarımızla birlikte harika bir akşam geçirdik. Aynı zamanda gecenin önemli sürprizi de TSBT'nin HOF koçu olan sevgili arkadaşımız değerli koç T_emperorism Tolga Can'a elde ettiği 10 şampiyonluk sebebiyle ilettiğimiz plaket ve kupa oldu.

Bizlerle birlikte İstanbul Anadolu yakasında buluşmaya katılan koçlarımız soldan T_emperorism Tolga, randommizer55 Berk, e0r6c Ercan, ogzhnynya Oğuzhan ve ben deniz Virtinsanity5 Oğuz oldu. Özellikle buluşmaya dair paylaşılan fotoğraflara TSBT koçlarının eşlerinden gelen "ne kadar temiz çocuklarmış" yorumu neredeyse tüm eşlerden duyulunca TSBT'nin koçları için yeni twitter hashtagimiz #TemizÇocuklar ortaya çıktı. Umarım ilerleyen zamanlarda çok daha sıklıkla bir araya gelip bu #TemizÇocuklar hareketini daha ileriye taşıyor oluruz.


 Aynı zamanda gecenin önemli anı çok değerli koçumuz Tolga Can'a ilettiğimiz 10 Şampiyonluk plaketi ve kupasıydı.

Kısaca Hall of Fame koçumuza ilettiğimiz plaketin içeriğini aşağıda bulabilirsiniz.

"Değerli koçumuz, sevgili arkadaşımız T_emperorism Tolga CAN,

2010’dan beri gerçekleşen TSBT NBA 2K Online Liginde kazandığın 10 Şampiyonluk için seni canı gönülden tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm sezonlarda göstermiş olduğun kaliteli oyunun, bilgi birikimin ve rekabetçi ruhun ile TSBT değerlerini diğer tüm oyunculara aşılamaya da yardımcı olduğun için teşekkürler."

Hall of Fame koçumuz T_emperorism Tolga Can'a bir kez daha buradan sonsuz tebriklerimizi iletiyoruz. Yeni rekabetlerde bolca keyifli dakikalar geçirmek dileğiyle.

 

 

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com