Hoşgeldin elderef

Hoşgeldin elderef

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yeni çaylak koçlarımızı lige alımdan sorumlu admin koçumuz sevgili Yusuf nam-ı diğer Clutch-41 ile tam gaz çalışarak aramıza kazandırmaya devam ediyoruz. 34. sezon ile birlikte de aramıza yeni katılan bir diğer koç Efe nam-ı diğer elderef'e, bu güzel başlangıçta her zaman olduğu gibi klasiğimiz haline gelen güzel bir röportaj ile hoşgeldin demek istedik. Kendisi de kırmadı zaman ayırıp sorularımızı cevapladı.

Ad: Yılmaz Efe Girgin

Doğum Tarihi: 1987

Meslek: Sigortacı

PSN: elderef

OnlineLig Username: elderef

TSBT İlk Sezonu: 34.TSBT NBA 2K18 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: Akhisar

Her zaman olduğu gibi klasik sorumuz olan tanımayanlar için bize kendini biraz tanıtır mısın ile röportajımıza startı verelim dilersen.

Efe : 2 yıllık evliyim. Basketbola 10 yaşında ilçemin takımı Akhisarspor’da başladım. Altyapıların tüm kategorilerinde oynadım. Üniversite yıllarında üniversite takımı ve birkaç yerel ligde basketbol oynadım. İzmir şirketler ligi (hoopskings) organizasyonunda yıllarca oynadım ve çeşitli başarılar kazandım.

Peki TSBT'yi bizleri nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvuru sürecin nasıl oldu ?

Efe : Farklı sitelerde nba turnuvalarına katıldım. Ve internetten devamlı araştırmaya devam ettim. Bir süredir oluşumunuzu takip ediyordum zaten ama PS4 almamıştım. Aldığımda direkt başvurumu yaptım.

PSN isminin hikayesi nedir?

Efe : Üniversitenin ilk yıllarında WOW diye bir oyun oynuyordum. Burda guild sistemi vardı. Clanımızın adı ELDERZ’di ve bizde nicklerimizi buna göre ayarlamıştık. Bu şekilde kaldı.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun ?

Efe : Nba Live 1998 den beri nba oyunları oynuyordum . Sanırım 2k oyununa 2009 yılında başladım.

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın ?

Efe : Nba Live zamanlarında soccercenter.net ve turksportal.net adlı sitelerde 20'ye yakın turnuva düzenledim. 2k ile Nbatrky sitesindeki turnuvalarda yer almıştım.

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler ?

Efe : Lakers’a küçüklüğümden beri ilgi duyuyorum açıkçası. Kobe ve Shaq'lı dönem hala dün gibi aklımda. Genel olarak iyi bir nba takipçisiyim diyebilirim. T-mac, Kobe ve Kidd zamanının en sevdiğim oyuncularıydı diyebilirim.

Büyük bir basketbol taraftarı olduğunu biliyoruz, oyun stili olarak son zamanlarda bir çok farklı sistem görebiliyoruz, sen en çok hangi sistemi beğeniyorsun ?

Efe : Basketbol hızla değişiyor . Daha hızlı ve daha yüksek skorlu bir oyun olma yolunda ilerliyor. Eski tip uzunların artık olmadığını görüyoruz. Ben de bu tarz dinamik sistemleri izlemekten hoşlanıyorum.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 34. sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden ?

Efe : Daha kaliteli takımlar varken Grizzlies aldım. Memphis’in bana şans getirdiğine inanırım. Güzel takaslarla sürpriz yapabileceğime inanıyorum.

Sevgili yeni koçumuz nam-ı diğer elderef Efe'ye hem kendim, hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletiyorum. Biz 30 yaş üstü geçkin koçların arasına bir geçkin ama aynı zamanda dinamik ve çaylak bir koç daha eklemek son derece mutluluk verici İlk günden itibaren aktif şekilde maç arayarak ve muhabbetiyle kendisini aramıza katabilmiş olmaktan dolayı da çok mutlu olduğumu diğer çaylak koçlarımız gibi belirtmek isterim. Uzun yıllar güzel mücadelelerde karşılıklı rakip olmayı ve hoş sohbetle dostluklarımızı pekiştirmeyi bekliyorum.

Sizler de NBA 2K18 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com