TSBT 33. sezon şampiyonu randommizer55

33. sezon şampiyonu randommizer55

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

OnlineLig ve TSBT ailesinin genç koçlarından, şampiyonluk kupası ve yüzüğünü ilk kez kazanmayı başaran, oyun planına sadık ve sezon öncelerini iyi antrenmanlarla geçirdiğinde çok başarılı ve sükseli normal sezonlar geçiren, sezon içinde de dokunuşlara devam eden koç ve oyuncu randommizer55 Berk, Milwaukee Bucks ile 33. sezon şampiyonluğunu elde ederek ilk şampiyonluğuyla tarihe imza atmayı başardı. 

Bu yazımızda sizlerle son şampiyonumuz aynı zamanda TSBT tarihinde ilk kez kupa kazanan randommizer55 koçumuzun 33. sezon Bucks şampiyonluğunu sizlere kısaca anlatmaya çalışacağım.

Öncelikli olarak kadro planlamasına baktığımızda, randommizer55 elindeki kadrodan optimum seviyede verim almasını başaran koçlardan biri, kötü ya da orta seviyeli bir takım bile alsa başarılı sonuçlar almayı başarabilen bir koç olarak sürekli göze çarpıyor, daha önceki Pacers sezonunda da kendisi sezonun koçu ödülünü başarmıştı. Oyun planına ve elindeki oyuncuları bu plana göre hareket ettirmeye optimum özen gösteren koçlarımızdan, başarının da sırrı zaten burada yatıyor. Sezon başlangıcında Free Agent açık artırmasında da oldukça aktif olan koç Bucks kadrosuna 24.200 puan karşılığında Kyle Kuzma'yı katmayı başardı.

Şampiyonluğa giden yolda sezon öncesi basın toplantısı gerçekleştirmeyen randommizer55, yalnızca işine ve oyununa odaklanmıştı.

Draft sırasında 7. sıradan seçtiği Bucks ile daha önceden mücadele etmemiş olmasına rağmen TSBT'de geçirdiği sezonlardaki bilgi birikimi ve tecrübenin sezon ve playoff boyunca kendisine son derece artılar getirdiği de yadsınamaz bir gerçek oldu. Normal Sezonu doğu yakasında 13 galibiyet 2 mağlubiyet ile 2. sırada bitirerek playoff bileti alan randommizer55 sezon içerisinde özellikle her bir oyuncusundan farklı maçlarda verim almasıyla ön plana çıktı. Giannis Antetokounmpo ile olan iyi ilişkileri en kritik anlarda takımını tek başına sürükleyen kaptan Ante'nin de harika bir sezon geçirmesine yardımcı oldu. Normal sezonda Bucks adına öne çıkan oyunculardan Ante, koçu randommizer55 ile birlikte 29,1 sayı ortalaması, 10,4 ribaunt, 7,9 asist ve 1,9 top çalma ve 0,9 blok rakamlarına ulaştı ve aynı zamanda sezonun en değerli oyuncusu MVP ödülünü de almayı başardı. Diğer yanda J. Parker, Middleton ve Kyle Kuzma'dan çift haneli sayı üretimi elde ederek takım olarak çok başarılı maçlar çıkarmasını bildi.

TSBT33 randommizer55 - Bucks Oyuncu İstatistikleri

Takım istatistiklerine baktığımızda ise 111,5 sayı ile en fazla sayı atan takımlarda 2. sıraya, en az sayı yiyen de 90,9 ortalamayla 3. sıraya yerleşmeyi başaran Bucks'ın komple hem hücumu hem savunmayı çok iyi yaptığınız görüyoruz. 49,1 ile takım ribaundunda sezonda 2. sırada yer aldılar. 30,6 asist rakamıyla da en çok asist sıralamasında 3. sıradalardı.%51,9luk saha içi isabetiyle sezonun en yüksek yüzdeli isabet bulan takımı olan Bucks 3lük yüzdesinde de sezonu %39,7 ile 1. sırada tamamlamayı başardı.

Playoff ilk turunu normal sezonu 2. bitirme başarısı gösteren Bucks bye geçti. 2. turda rakip 10 galibiyetle doğuda Celtics ile başarılı bir sezon geçirmiş belli bir süre ligden ayrı kaldıktan sonra tekrar geri dönen başarılı ve yenilikçi koç Toxotes23'tü. Bucks koçu randommizer55 bu turda rakibine acımadan 3-0 ile süpürerek final ve şampiyonluk yolunda ne kadar iddaalı olduğunu herkese gösterdi, seri sonrası Celtics koçu savunmada ne yaptıysak rakibi durduramadık diyerek çareziliğini dile getirmişti. 90 - 110, 111 - 82 ve 109 - 98 lik yüksek skorlu galibiyetlerle adını Doğu Konferans Finaline yazdırıyordu randommizer55.

Doğu Konferans Finallerine geldiğimizde Bucks'ın karşısında e0r6c'nın sükseli Raptors'ı olacaktı. Belki de en zorlu sınavlarından biri olması beklenen bir mücadeleydi, iki koç arasındaki normal hayattaki dostluk ve arkadaşlıkları parkede yerini ezeli bir rekabete devşirmişti. Raptors karşısında da 3-0 ile konferans şampiyonluğunu alan randommizer55 TSBT 33. Sezon finaline adını yazdırdı. Seride 133 - 99 ve 126 - 92 ve 98 - 137 ile alınan 3 galibiyet randommizer55'i aynı zamanda Doğu Şampiyonu da yapmıştı.

Ve artık randommizer55 Bucks ile finaldeki rakibini bekliyordu. Batı yakasında oldukça başarılı olan ve her sezon çok iyi galibiyet rakamlarına ulaşmasını bilen, her geçen sezonda tecrübesine tecrübe katarak ilerleyen Wolves'un genç koçu sinanceylan bir önceki sezon başardığı final sonrası tekrardan Bat yakası şampiyonu olarak final serisine gelmişti. Timberwolves, koç sinanceylan'nın önderliğinde Batı yakasını 12 galibiyetle 1. bitirmiş playoffta karşısına çıkan önce umutesra'nın Nuggets'ını 3-0 ile geçmiş sonraki turda ligin en tecrübeli şampiyon koçlarından Virtinsanity5'in Warriors'ını 3-0 ile geçip Batı Konferans şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza atıp üst üste 2. kez finale adını yazdırmıştı.

Final serisini sorduğumuzda her 2 koç içinde yaptıkları konuşmalarda modern oyun ve rekabete uygun kaliteli final serilerinden biri olduğu yönündeydi. Bu yorumlardan da bu güzel finalin basketbol olarak her iki tarafada keyif verdiğini ve birbirleriyle kıyasıya bir mücadelenin içine girdiklerini anlayabiliyoruz.

5 maçlık TSBT 33. Sezon Final serisinin 5 maçı da oynandı. Sırasıyla final serisi maçlarının linkleri ve sonuçları aşağıdadır.

Muhteşem geçen final serisi maçları ve heyecanı sonunda 4-1lik Final serisiyle randommizer55, Bucks takımıyla kupayı müzesine götürdü. Finaller MVP'si tabi ki de takımını adeta tek başına sırtlayıp ayakta tutan Giannis Antetokounmpo oldu.

Finalist koç sinanceylan ile birlikte, hem playofflara hem de sezona bu güzel heyecana katkı verip ligimize katılan tüm koçlarımıza keyifle geçen son derece aktif ve güzel sezon için çok teşekkürler. Tüm sezonun katılımcılarını, sıralamasını, playoff turlarını ve tüm maç detaylarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Kazandığı kupa, lige kattığı kaliteli ruh ve basketboluyla bu ligin en başarılı koçlarından biri haline gelen yeni şampiyon koçumuz randommizer55 ile daha nice sezonlarda karşılaşmak dileğimizle yeni sezonlarda hem kendisine hem de diğer tüm aktif koçlarımıza başarılar diliyoruz.

NBA 2K18 TSBT 33. Sezon Şampiyon Bucks Kadrosu:

 • G. Antetokounmpo 95 Ovr
 • K. Middleton 84 Ovr
 • E. Bledsoe 84 Ovr
 • J. Parker 81 Ovr
 • M. Brogdon 79 Ovr
 • J. Henson 78 Ovr
 • K. Kuzma 78 Ovr
 • T. Zeller 77 Ovr
 • M. Teletovic 76 Ovr
 • T. Snell 74 Ovr
 • M. Dellavedova 74 Ovr
 • T. Maker 73 Ovr
 • S. Muhammed 73 Ovr
 • DJ. Wilson 71 Ovr
 • S. Brown 70 Ovr

Sizler de NBA 2K18 ve artık NBA 2K19 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com