Hoşgeldin boyk1ns

Hoşgeldin boyk1ns

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yeni çaylak koçlarımızı lige alımdan sorumlu admin koçumuz sevgili Yusuf nam-ı diğer Clutch-41 ile aramıza katmaya tam gaz çalışarak devam ediyoruz. 34. sezon ile birlikte de aramıza yeni katılan Kebir nam-ı diğer boyk1ns'e, bu güzel başlangıçta her zaman olduğu gibi klasiğimiz haline gelen güzel bir röportaj ile hoşgeldin demek istedik. Kendisi de kırmadı zaman ayırıp sorularımızı cevapladı.

Ad: Kebir Duru

Doğum Tarihi: 1986

Meslek: Mühendis

PSN: boyk1ns

OnlineLig Username: boyk1ns

TSBT İlk Sezonu: 34.TSBT NBA 2K18 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: İstanbul

Her zaman olduğu gibi klasik sorumuz olan tanımayanlar için bize kendini biraz tanıtır mısın ile röportajımıza startı verelim dilersen.

Kebir : Basketbol ile 11 yaşımdan beri ilgileniyorum. Altyapı, okul takımları ve son olarak bölgesel ligde de 1 sezon basketbol oynadım. Daha sonra iş sebebiyle bırakmak durumda kaldım. Şu an İstanbul'da bir muhendislik firmasında çalışıyorum. Basketbol hayatımda her zaman oldu ve oyuna aşık biri olarak ölene kadar da olacak.

Peki TSBT'yi bizleri nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvuru sürecin nasıl oldu ?

Kebir : İnternette, NBA 2K18 ile ilgili katılabileceğim bir turnuva var mıdır diye araştırırken denk geldimTSBT oluşumuna. Yoğunluk sebebiyle başvurumu bir süre ertelemek durumunda kaldım. 33. sezon oynanırken başvuru yapabildim ve 34. sezonda aranızdayım.

PSN isminin hikayesi nedir?

Kebir : Eski NBA oyuncusu Earl Boykins'i çok severdim ve ismimin kısaltmasını da ekleyerek hem kullanılmayan hem de aklımda kolay kalabilecek bir nickname oluşturma hedefiyle ortaya bu psn kullanıcı adı çıktı.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun ?

Kebir : NBA 2K14'te tanıştım 2k serisiyle fakat asıl oyunla iyiden iyiye haşır neşir olmam 2k18'le birlikte oldu..

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın ?

Kebir : Hayır katılmadım ve bu yüzden böyle bir oluşumun içinde olduğum için çok mutluyum

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler ?

Kebir : Kendimi bildim bileli San Antonio Spurs'e sempati duyuyorum. David Robinson'lı dönemden itibaren Tim Duncan, Manu Ginobili ve Tony Parker'la beraber sempatimiz taraftarlığa dönüştü ve bugünlere kadar geldik. Kawhi Leonard ile de uzun yıllar devam eder diye umuyorum ama o konuda pek çok sıkıntı mevcut bildiğiniz üzere umarım çözülür.

Takip ettiğim oyuncular ise daha çok gelişimini merak ettiğim oyuncular. Birkaç isim vermem gerekirse Dante Exum mesela. Büyük potansiyel olarak geldi ama ağır sakatlıklar geçirdi. Bu sezon bir kıpırdandı ama potansiyeline ulaşabilecek mi merak ediyorum. Yine henüz NBA'de olmasa da Luka Doncic diyebilirim.
Donovan Mitchell, Ben Simmons, Dejounte Murray diye uzar gider liste..

Büyük bir basketbol taraftarı olduğunu biliyoruz, oyun stili olarak son zamanlarda bir çok farklı sistem görebiliyoruz, sen en çok hangi sistemi beğeniyorsun ?

Kebir : Belirli bir sistemi beğeniyorum diyemem. 90'lı yıllardaki oyunda savunmanın ön planda olduğu sistem de, şu andaki mevcut tempoya dayalı sistem de kendi içinde oyunun güzelliklerini barındırıyor. Basketbol sürekli değişiyor ve gelişiyor. Güzelliği de burdan geliyor bence. Belli bir doğru yok. Sürekli tez ve antitez şeklinde gelişiyor. Bu da sürekli farklı bir pencere açıyor. İzlediğim en iyi basketbolu sorarsan bence San Antonio'nun Miami'yi 4-1'le geçtiği 2014 NBA finalleri diyebilirim. Muhteşemdi.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 33. sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden ?

Kebir : Wizards, bir çaylak için mükemmel bir takım. Bunun getirdiği avantajla birlikte ilk sezonda playoff hedefim var ama tabi öncelikle amacım keyif almak, oyunumu ilerletmek ve farklı stilde rakiplere karşı başedebilme yetisi kazanmak hedeflerim arasında diyebilirim. Ligde çok iyi koçlar var ve rekabet üst seviyede. Sezon ilerledikçe hem takıma hem de lige alışarak performansımın artacağını düşünüyorum. Bakalım sezon ne getirecek.

Sevgili yeni koçumuz nam-ı diğer boyk1ns Kebir'e hem kendim, hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletiyorum. Biz 30 yaş üstü geçkin koçların arasına bir geçkin koç daha eklemek son derece mutluluk verici İlk günden itibaren aktif şekilde maç arayarak ve muhabbetiyle kendisini aramıza katabilmiş olmaktan dolayı da çok mutlu olduğumu diğer çaylak koçlarımız gibi belirtmek isterim. Uzun yıllar güzel mücadelelerde karşılıklı rakip olmayı ve hoş sohbetle dostluklarımızı pekiştirmeyi bekliyorum.

Sizler de NBA 2K18 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com