Hoşgeldin bobbywalter3

Hoşgeldin bobbywalter3

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yeni çaylak koçlarımızı lige alımdan sorumlu admin koçumuz sevgili Yusuf nam-ı diğer Clutch-41 ile aramıza katmaya tam gaz çalışarak devam ediyoruz. 33. sezon ile birlikte de aramıza yeni katılan Yiğit nam-ı diğer bobbywalter3'e, bu güzel başlangıçta her zaman olduğu gibi güzel bir röportaj ile hoşgeldin demek istedik. Kendisi de kırmadı zaman ayırıp sorularımızı cevapladı.

Ad: Yiğit Kartal

Doğum Tarihi: 1995

Meslek: Öğrenci

PSN: bobbywalter3

OnlineLig Username:  dasquad35

TSBT İlk Sezonu: 33.TSBT NBA 2K18 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: İzmir

Her zaman olduğu gibi klasik sorumuz olan tanımayanlar için bize kendini biraz tanıtır mısın ile röportajımıza startı verelim dilersen.

Yiğit : Ekonomi son sınıf öğrencisiyim bunun getirdiği forex ile de yakından ilgileniyorum. 2-3 sene öncesine kadar 13 senelik basketbol kariyerim vardı. Pınar Karşıyaka'da yıldız, genç ve b takımda oynadım. A takıma yükselmek üzereyken diz sakatlığı yaşadım ve basketbolu bırakmak zorunda kaldım.

Peki TSBT'yi bizleri nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvuru sürecin nasıl oldu ?

Yiğit : Sanırım 2-3 sene önce nbatrky adlı sitede sizinle karşılaşmıştım, orada bi kontak da bulunmuştuk ancak devamı gelmemişti.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun ?

Yiğit : NBA 2K10'dan beri oynuyorum pc platformunda, bazı turnuvalara da katıldım zamanında ve 2K15'den beri de PS4 üzerinden oynuyorum.

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın ?

Yiğit : Bir basketbol forumu uzerinden 2-3 sene pc platformunda turnuvalara katılmıştım.

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler ?

Yiğit : 2007 final serisinden beri koyu bir Lakers taraftarıyım. Kobe'nin parkelerin gördüğü en büyük oyuncu olduğunu düşünüyorum. Onun dışında LeBron'u ilk Cavaliers kariyerinde yaptıgı hatalardan sonra sevmeyen biri olarak, son yıllarda hem oyun hem de karakter olarak çok olgunlaştıgını düşünüyorum. Severek izliyorum. 

Büyük bir basketbol taraftarı olduğunu biliyoruz, oyun stili olarak son zamanlarda bir çok farklı sistem görebiliyoruz, sen en çok hangi sistemi beğeniyorsun ?

Yiğit : Oncelikle büyük bir avrupa basketbolu hayranıyım, akıl oyunlarının NBA'e nazaran daha çok olduğunu düşünüyorum ve savunmaların, setlerin, koçların oyuna daha çok müdahil oldukları oyunları daha çok seviyorum. O yuzden NBA maçı izlemekten ziyade Euroleague maçını izlemeyi tercih ediyorum.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 33. sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden ?

Yiğit : Çaylak olarak Wizards takımı lige alışmam için iyi bir başlangıç diye düşünüyorum, kendimi bu sezon olmasa da ikinci sezondan itibaren iddialı görüyorum tabi ki herşeyden önce amacım oynarken eğlenip eğlendirmek.

Sevgili yeni koçumuz nam-ı diğer bobbywalter3 Yiğit'e hem kendim, hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletmek isterim. İlk günden itibaren aktif şekilde maç arayarak ve muhabbetiyle kendisini aramıza katabilmiş olmaktan dolayı da çok mutlu olduğumu diğer çaylak koçlarımız gibi belirtmek isterim. Uzun yıllar güzel mücadelelerde karşılıklı rakip olmayı heyecanla bekliyorum.

Sizler de NBA 2K18 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com