33. Free Agent açık artırması

33. Free Agent açık artırması

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu’nun düzenlediği NBA 2K Liginin 33. Sezon Serbest Oyuncu açık arttırma gecesi rekorlara sahne oldu. Seçilemeyen takımların oyuncularının ve hali hazırda serbest oyuncu olan isimlerin oluşturduğu 36 kişilik listeden 24 oyuncu kendine yeni bir adres buldu.

Gecenin adından en çok söz ettiren ikilisi şüphesiz Detroit Pistons koçu ogzhnynya ve Devin Booker oldu. Kimse bir oyuncuya bu kadar çok puan harcanacağını tahmin etmiyordu belki de. Bir anda 30.000 puanı gören Booker, ogzhnynya’nın ısrarla kendisini takımda görmek istemesi ile hızla artmaya devam etti ve 64.000 puan karşılığında Detroit Pistons’a katıldı. Toronto Raptors’un tek handikaplı pozisyonu olarak görünen kısa forvete e0r6c, 35.600 puan harcayarak Brandon Ingram’ı monte etti ve takımını biraz daha güçlendirdi. Alman Panzeri, yaşlı kurt Dirk Nowitzki is ogzhnynya’nın Pistons’ına katıldı. Kariyerinin sonlarına yaklaştıkça yıllanmış bir şarap misali değeri hiç düşmüyor. Kendisi tam 25.000 puana mal oldu.

Kyle Kuzma birkaç sezondur hemen hemen kendisi için harcanan puanların dengine 24.200 puana, randommizer55’in Milwaukee Bucks’ına katıldı. Chris Bosh, 24.000 puana son şampiyon T_Emperorism’e play off yolunda yardım etmek için Indiana Pacers’ın yolunu tuttu. Uzun forvet pozisyoundaki bir diğer isim olan Lauri Markkanen için Mustafakemal11, 23.000 puan vererek Miami Heat kadrosundaki boşluğu doldurmuş oldu. San Antonio Spurs koçu grkmgkblt, kadro derinliğini bir şutör ile arttırdı. Buddy Hield, 20.000 puana Texas yolunu tuttu.

Bir sezon aradan sonra yine Denver Nuggets ile sezona başlayacak olan umutesra, Avrupa basketbolunun yükselen yıldızlarından Bogdan Bogdanovic’i 18.100 puan karşılığında kadrosuna kattı. Geçtiğimiz sezon başı kadrosuna yıldız bir oyun kurucu ekleyen CluCth-41 ve Utah Jazz, bu sezon da bir başka oyun kurucuyu, Isaiah Thomas’ı, 15.800 puan kullanarak aldı. Brook Lopez, 14.900 puana xelgaa’nın Houston Rockets’ına, takviye oldu. Dennis Schroder ise, iki sezondur nedjohnsen’in takibine takılıyordu. Bu sezon Philadelphia 76ers’ın başında kendisine şans vermeye karar verdi. 14.500 puan harcayarak oyuncuyu ekibine aldı.

Gecenin diğer sonuçlarını da içeren tablomuzda tüm açık arttırmaları bulabilirsiniz. 2 saat süren ve toplam 337.900 TSBT Puanı’nın harcandığı gecede, koçlar takımlarında eksik gördükleri veya kuvvetlendirmek istedikleri pozisyonlara oyuncuları dahil ettiler. Tercihlerinin ne kadar doğru olduğunu hep birlikte 33. Sezonda göreceğiz.

TSBT 33. FA Açık Artırması

TSBT Sonsuza Dek!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com