TSBT 31. sezon all-star maçı

31. sezon all-star maçı

Turnuva Sayfası: http://onlinelig.net/ps4/tsbt

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Türkiye Basketbol Simülasyon Topluluğu 31. Sezonu All-Star maçı muhteşem bir keyif gecesine dönüştü. 

Son şampiyon Tolga’nın organizasyonu üstlendiği lig tarihinin ikinci müsabakası olan maçın oyuncu seçimleri, ligin aktif oyuncuları ve onlinelig.net adresi kullanıcılarının katılımı ile gerçekleşti. Seçilmiş olmalarına rağmen mazeretleri sebebiyle maça iştirak edemeyecek olan LastOutlawCE Cem ve Virtinsanity5 Oğuz’un yerine Clutch-41 Yusuf ve methenn Metin dahil oldu ve takımlar aşağıdaki gibi şekillendi;

Doğu Karması

Tolga - T_Emperorism - Kyrie Irving

Tayyip - Jabsioust - Bradley Beal

Oğuzhan - ogzhnynya - LeBron James

Sinan - sinanceylan - Giannis Antetokounmpo

Ömer - uluscuturkey - Nikola Vucevic

Batı Karması

Özgür - hozguryilmaz - Russell Westbrook

Doruk - dersoytheviktor - James Harden

İlkay - nedjohnsen - Kawhi Leonard

Yusuf - ClutCh-41 - LeMarcus Aldridge

Metin - methenn - DeAndre Jordan

Maça hızlı giren ve daha iyi olan takım Doğu Karması oldu. Özellikle Kyrie Irving ile top ve saha paylaşımını çok iyi yapan Doğu takımı ilk çeyrekte farkı 22 sayıya kadar çıkardı. Çeyreğin sonlarında Batı Karması’nın bulduğu 9-0’lık seri ile periyot 38-25 Doğu üstünlüğü ile sona erdi. İkinci çeyrek karşılıklı basketlerle başladı. Periyodun ortalarına doğru Batı vitesi arttırarak rakibini yakaladı ve öne geçmeyi başardı. Ancak Doğu kolayca toparlandı ve devreye 63-59 önde girdi. Üçüncü çeyrek her iki takımında bolca içeriden sayı bulduğu bir çeyrek oldu. Batı’da 6 faul alarak oyun dışı kalan LaMarcus Aldrigde yerine giren Rudy Gay takımına hareket getirdi. Doğu’da ise LeBron ve Ante’nin etkili oyunları maçın Doğu adına kontrolde kalmasını sağladı ve çeyrek 97-92 Doğu Karması lehine bitti. Son çeyrek savunmaların bir nebze daha zayıfladığı ve hızlı hücumların çoğaldığı bir çeyrek oldu. Fark uzun süre Doğu lehine gitse de son iki dakikada Batı Karması bir hücuma kadar farkı indirdi ancak üst üste hücumlardan boş dönünce maçı Doğu Karması 133-122 kazandı. İstatistik kağıdına baktığımızda, Doğu takımının en çok dikkat çeken istatistiğinin yaptıkları 43 asist ve 14 blok olduğunu görüyoruz. İki takım da saha içinde %50 üzeri isabet buldular.

En değerli oyuncu ödülü LeBron James ve Giannis Antetokounmpo’nun oldu. İkili rakip potaya tam 78 sayı bıraktılar. Kyrie Irving 15 sayı 24 asist ile, Nikola Vucevic ise 20 sayı 18 ribaunt ve 8 blok ile oynadı.

Batı’da ise DeAndre Jordan 31 sayı 20 ribaunt, James Harden 28 sayı 12 asist ve Russell Westbrook 24 sayı 12 asist ile oynadı.

Kazanan Doğu takımı oyuncularına ve yayıncımız nedjohnsen'e ve yapımcımız T_emperorism'e 500'er daha ekstra TSBT puanı kazandıran All-Star maçımızın tamamı aşağıdadır.

Tekrardan hem oy kullanan arkadaşlarımıza hem katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza ve organizasyonu toplayıp bir araya getiren T_emperorism ve teknik manada ve yayında destek çıkan nedjohnsen'e teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sizler de NBA 2K18 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Turnuva Sayfası: http://onlinelig.net/ps4/tsbt

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com