29. Sezon istatistik liderleri

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

TSBT 29. Sezonu tam gaz devam ederken ve her 2 yakada da hem Doğu Yakasında hem Batı Yakasında daha önceki sezonlara nazaran çok daha zorlu bir playoff mücadelesi devam ediyor, bu süreçte biraz da oyuncu ve takım istatistiklerini sizlerle paylaşalım istedik. Bu yazımızda TSBT 29. Sezon ortasına gelmişken karşımıza çıkan oyuncu istatistik liderlerini sizlere iletiyoruz.

Sayı Lideri - Karl Anthony Towns MIN (iulukaya)

Sezona harika bir giriş yapan ve takas ile Timberwolves'a Drummond'u da dahil ederek boyalı alanda ikiz kuleleri oluşturan iulakaya ortaya koyduğu performansıyla Karl Anthony Towns'ı da sayı krallığında 7 maç sonunda liderliğe taşıdı. 30.9 Sayı ortalamasıyla Towns 29. sezonda sayı liderliğini elinde tutuyor.

Ribaunt Lideri - Andre Drummond MIN (iulukaya)

tsbt 29 ribaunt lideri

Ribaunt savaşında ise yine ikiz kulelerden iulukaya'nın Andre Drummond'unu görüyoruz. Takımın savunmadaki ve ribaunttaki tüm eksiklerini kapatmayı başaran Drummond kendini oldukça güvenli hissediyor olmalı ve takımına 17.6 ribaunt ortalamasıyla harika bir katkı veriyor.

Asist Lideri - Eric Bledsoe ATL (Jabsioust)

tsbt 29 asist lideri

Asist liderliğinde ise Eric Bledsoe'yu görüyoruz. Son şampiyon Jabsioust, bu sezon başına geçtiği Atlanta Hawks'a sezon başındaki FA Açık artırmasında ilk iş olarak eklemeyi başardığı Bledsoe ile iyi bir uyum yakalamış gözüküyor. Takımı sahada iyi idare eden oyun kurucusuna tüm kararları doğru alması için gerekli yardımda bulunuyor diyebiliriz.8 asist ortalamasıyla Eric Bledsoe şimdilik asist liderliğini önde götürüyor. 

Top Çalma Lideri - Al Horford BOS (redox2842) & Paul Millsap ATL (Jabsioust)

tsbt 29 tç lideri

Top çalma liderliğinde Celtics'in tecrübeli pivotu Al Horford'u ve Hawks'ın vazgeçilmez oyuncusu haline gelen Paul Millsap'i görüyoruz. redox2842 Celtics'in yönetimindeki Al Horford doğuda takımının başarısı için savunmada da gerekenleri yapmaya her daim hazır gözüküyor. Her 2 oyuncuda 2.7 top çalma ortalamasıyla liderlik için mücadele ediyor.

Blok Lideri - Paul Millsap ATL (Jabsioust)

tsbt 29 blok lideri

Blok Liderliğinde ise oldukça şaşırtıcı bir şekilde yine karşımıza Jabsioust Hawks'ın yönetimindeki Paul Millsapp çıkıyor, gerçekten son şampiyonun takım performanslarına dokunduğu kadar oyuncu performanslarını da bir tık ileriye taşıdığını bu istatistik liderliklerinde çok net görebiliyoruz. Millsapp kısa boyuna rağmen 1.9 blok ortalamasıyla ligde lider olarak devam ediyor.

PS4 Konsolunda 8. yılına yaklaştığımız NBA 2K Online Şampiyonamıza dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Başvurmak isteyen çaylak koçlarımızda hemen buradan başvurularını gerçekleştirebilirler.

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com