TSBT 16. Sezon Şampiyonu T_emperorism

TSBT 16. Sezon Şampiyonu T_emperorism

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Muhteşem bir playoff dönemi geçiren Miami Heat, koçu T_emperorism - Tolga önderliğinde 4-1 ile Houston Rockets'ı yenerek TSBT Sezon 16 Şampiyonu oldu.

Tüm playoff yolculuğunda üstün bir performans gösteren Miami Heat'in yıldızı Kral Lebron James 29.9 sayı, 6.6 ribaunt, 7.1 asist ortalaması ve muazzam %50 üzerindeki şut yüzdesiyle Finaller MVP'si oldu.

Houston Rockets tarafında ise James Harden'ın birbirinden etkileyici hücum performansları yeterli olmadı. Özellikle serinin 5. maçında attığı 64 sayı zihinlerde kalsada galibiyet için yeterli olmadı. Müthiş bir sezon geçiren koç casmet 2. kez finale kadar yükselip yüzüğü alamadı. Batıda önemli rakipleri geride bırakarak finale yükselen koç, seri sonrası başta James Harden olmak üzere bu keyifli sezon için oyuncularına teşekkür ederken Şampiyon Heat'i de canı gönülden kutladığını belirtti.

Serinin maç sonuçlarına bir göz atarsak;

1. Maç 92-90 Heat

2. Maç 96-91 Rockets

3. Maç 93-92 Heat

4. Maç 109-104 Heat

5. Maç 97-89 Heat

Koç emperorism, TSBT Tarihindeki 3. şampiyonluğuna imza atarken 2. kez finallerde koç casmet'i elemeyi başardı. 3 şampiyonluğunuda Miami Heat ile müzesine götüren emperorism şampiyon duvarına yeni bir flama daha asmayı başardı.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com