MyPark Badge Rehberi

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Tekrardan merhaba arkadaşlar,sizlere ilk rehberimizde mycareer oynayarak elde edebileceğiniz badgeler hakkında bilgi vermiştik.İkinci bölümde ise kazandığınız badgeleri nasıl Hall of Fame seviyesine yükseltebileceğiniz ile ilgili yazmıştık.Üçüncü ve son bölümde bu sene oyuna yeni eklenen 9 Adet Mypark Badge’ini ve bunları nasıl elde edebileceğinizi anlatacağım.Dilerseniz lafı çok uzatmadan bu badgeler ile ilgili kısa ve açıklayıcı rehberimize geçelim.

• Game Point:Oyuncunuz Mypark modundayken son şutu kullanırken ekstra güç kazanır.

-Bu badge’i elde edebilmek için Mypark modunda game winner şutlarda iyi bir yüzde yakalamanız gerekiyor. Bazı oyuncular %50 yeterli derken bazılarında ise %75’e ulaştıklarında açılmış. En baştan iyi bir yüzde ile başlarsanız bu badge’i elde etmeniz daha kolay olacaktır.

• 7 OH’S:Oyuncunuz maç içerisinde önemli oyunlar yapar ve takım arkadaşlarını enerjize eder.

-Bu badge için Mypark modundayken 50 önemli oyun yapmanız yeterli olacaktır.Burada önemli oyundan kasıt kritik bir 3’lük güzel bir smaç vs.

• Iron Man:Oyuncunuz mypark modunda atletik hareketler yaparken diğer oyunculardan daha az enerji harcar.

-Bu badge için alınması en kolay badge diyebiliriz sanırım.Kolaylığına göre de maç içinde çok faydalı olacaktır.Bu badge’i elde edebilmek için sadece yapmanız gereken şey 100 kere oyuncunuzu yormak, yani kırmızı barı ortaya çıkarmak.Maç içinde dönüp dursanız bile bu badge’i alabilirsiniz.

• Bone Collector:Oyuncunuz yüksek el hakimiyeti sayesinde rakip savunmacıların bileklerini kırmayı alışkanlık haline getirmiştir.

-Bu badge Mypark modunda alınması gerçekten zor bir badge,konsantrasyonunuzu üst seviyede tutmalısınız. Bu badge’i elde edebilmek için Mypark modunda 100 kere rakibinizin bileğini kırmanız yeterli olacaktır.

• Winners Only:Bu badge ile oyuncunuz daha çabuk ısınacak ve ısındığı zaman ise şut isabeti konusunda ekstra güç kazanacaktır.

-Bu badge için Mypark modundayken 50 kez sıcak konuma gelmeniz yeterli olacaktır. Sıcak konuma geldiğinizi altınızda yanan kırmızıdan anlayabilirsiniz.

• Road Dog:Bu badge tam olarak rakip bölgenin parkesine gitmeyi sevenler için. Bu badge ile rakip grubun sahasındayken oyuncularınız boost kazanır.

-Bu badge için rakip bölgenin parkesine gidip orada maç kazanmayı alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor.

• Streak Breaker:Bu badge’e sahip olduğunuzda kazanma serisi içerisindeki rakibinize karşı galip geldiğinizde gelecek maç için kendiniz ve takım arkadaşlarınız için ritim bonusu kazanırsınız.

-Bu badge’i elde etmek için kazanma serisindeki rakipleri yenmelisiniz. Tam olarak ne kadar rakip yendikten sonra açıldığı ile ilgili maalesef net bir bilgi yok.

• Legend Takeover:Bu badge sizden daha yüksek reputation puanına sahip rakiplerle oynarken size ekstra boost sağlar.

-Bu badge için sizden daha yüksek reputation puanına sahip grupları yenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.Yine tam olarak kaç rakip yendiğinizle açılacağı ile ilgili net bir sayı yok.

• Park Bully:Bu badge sizin parkta tam bir boyalı alan canavarı olduğunuzu gösterir.Rakip hücümcülar sizin pota altına girerken iki kere düşünmek zorunda kalır.

-Maalesef,yine bu badge ile ilgili de elimizde net bir sayı bulunmuyor. Tahmini olarak Mypark’ta rakibinizi bloklarınız ile bunaltmanız ve boyalı alanı cehenneme çevirmeniz sonrası alabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com