NBA 2K17 MyPlayer Hall of Fame ve Grand Badge Rehberi

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

NBA 2K17 ile artık oyuncular 4 farklı seviyede badge sahibi olabiliyorlar; Bronz, Gümüş, Altın ve Hall of Fame. Ana badge rehberinde de bahsettiğim gibi bu sene oyunda elde edebileceğimiz toplam 55 adet badge’imiz bulunuyor. Bu badge’lere sahip olmak için yapmanız gereken yükümlülükleri ilk yazdığım rehber konusundan öğrenebilirsiniz. Oyun içinde bu yükümlülükleri yerine getirerek bu badge’lerin bronz hallerini elde edebilirsiniz. Bronz badge’i elde ettikten sonra oyundaki VC(Virtual Currency)’leriniz karşılığında bu badge’lerinizi Altın seviyesine kadar yükseltebilirsiniz.

Peki elde ettiğiniz bu badge’leri nasıl Hall of Fame seviyesine yükselteceğiz ? İlk olarak her oyuncunun achetype’ına göre Hall of Fame seviyesine yükseltebileceği sadece 5 badge bulunuyor. Örneğin Archetype’ı playmaker olan bir oyuncu, şut badgelerini hall of fame seviyesine yükseltemiyor. Her achetype için hangi badgeleri yükseltebileceğinizi oyuncu yaratma ekranından öğrenebilirsiniz.Aşağıdaki adımları gerçekleştirdiğiniz takdirde Hall of Fame badge’lerinizi elde edebilirsiniz.

• İlk olarak sitemizde bulunan NBA 2K17 Badge Rehberi’nden badgelerininiz bronz versiyonlarını elde etmek için yapmanız gerekenleri not alın.

• Bronz seviyesindeki badgelerinizi önce gümüşe ardından da altın seviyesine vclerinizi kullanarak yükseltin.

• Badgelerin bronz versiyonlarını elde etmek için yaptıklarınızı 2 veya 3 kere tekrarladığınızda oyun içinde gelen bildirim ile Hall of Fame badge’i elde ettiğiniz ile ilgili yazıyı göreceksiniz.

• Son maddeyi biraz açmak gerekirse örnek olarak “Dimer” badge’i için bir sezon içerisinde 300 asist yapmalısınız.Dimer badge’inizi Hall of Fame yapmak için ise 1200 asist yapmanız yeterli olacaktır.Bir başka örnek ise 50 Alley-oop pası verdiğinizde Lob City Passer badge’inin bronz versiyonunu elde edebilirsiniz.100 Alley-oop pası daha verdiğinizde bu badge’iniz Hall of Fame seviyesine gelecektir.Yani badge’i elde etmek için yaptıklarınızı yapmaya devam edin.

• Aynı şekilde her achetype için 1 tane Grand Badge sahibi olabilirsiniz.Tabi adından da belli olduğu üzere Grand Badge sahibi olabilmek için Archetype’ınızdaki badgeler için yapmış olduklarınızı daha çok yapmanız gerekiyor.Bu badge için gerçekten zaman ve sabır gerekiyor sadece archetype’ınızın gerektirdiklerini sürekli olarak yapmaya devam edin.

 

NBA 2K oyun deneyiminizi en üst seviyede yaşayarak çok kaliteli bir ortamın içinde NBA koçu olmak isterseniz TSBT PS4 Online NBA 2K turnuvamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com