NBA Live 18 trailer The One

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

EA Play organizasyonuyla yeni çıkacak Electronic Arts oyunları hakkında sayısız bilgi akmaya devam ediyor. Bu sene EA Sports Live 18 ile tekrardan parkelerden yerini almaya çalışırken 2 senede geliştirdikleri bu yeni oyunlarına dair The One trailerını da bizlerle paylaştı.

Trailer ile birlikte oyun moduna dair bazı ana başlık bilgileri de ingilizce olarak paylaşıldı. Bunları türkçe karşılıklarıyla sizlere aşağıda iletiyor olacağım. Aynı zamanda trailerı da yine aşağıda izleyebilirsiniz. Bir diğer önemli bilgi de Ağustos ayı içerisinde oyunun demosunun çıkacağı duyuruldu. Ben de kendi youtube kanalımda youtube.com/ataman5'de demoya sahip olur olmaz sizlerle yayınlarda buluşmayı diliyorum. Bakalım yeni trailer ile birlikte Live 18 bizlere neler vaad ediyor...

Kimseyi Takip Etme / The One Ol ( Biraz gazoz olma efsane ol gibi anladınız onu..)

Kariyer yolunuz sizin yaptığınız seçimlere göre şekilleniyor isterseniz sokaklarda bir sokak basketbolu efsanesi olabilirsiniz ya da NBA'de yüzük peşinde koşabilirsiniz bu tamamen sizin elinizde.

Kendinize Has Oyuncu Yaratımı

Saçınızla, dövmelerinizle, kıyafetleriniz ve ayakkabılarınızla tamamen size özel bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz.

Kişiye Özel Beceri ve Yetenekler

Size has beceriler geliştirip bunu oyununuza monte edebilirsiniz.

Playstyles

Hem nasıl görünmek istediğiniz hem de ne tarz bir oyuncu olmak istediğiniz tamamen sizin elinizde. Playstyles NBA 2K oynayan arkadaşlarımızın iyi bildiği üzere oyuncuları Archetypeları gibi düşünebilirsiniz. Playstyleların neler olduğuna dair bilgiyi de sizlerle başka yazımda paylaşacağım.

Sizin Tercihleriniz

Burada biraz tekrara düşüyorlar artık siz de anladığınız üzere, cümle meali ister sokaklarda isterseniz NBA'de kariyerinizi yükseltebileceksiniz.

Ağustosta Demo

Xbox One ve Playstation 4'te Ağustos ayında ücretsiz demoya erişip The One'ı sizlerde tecrübe edebileceksiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com