NBA LIVE 18 yeni video ve röportaj

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

EA Sports, geçen hafta New York'ta gerçekleşen ekinlikte bazı youtuberlara Live 18'e dair küçük bir etkinlik düzenlemiş ve yeni oyunlarında neler olacağına dair bilgileri kendileriyle paylaşmışlardı. Görünen o ki uyguladıkları bilgi yasağı ambargosu yavaş yavaş kalktı ve yepyeni videolar ile birlikte yapımcı Mike Mahar ile yapılan bir röportajda yayınlandı.

Malesef yayınlanan videoda 5e5 bir oynanabilirlik göremiyoruz, yeni bir özellik ya da mod olacak olan The One'a dair de birazcık bir fikir edinebiliyoruz.

Aşağıda SLAM'in gerçekleştirdiği, Mike Mahar ile yapılan röportajın dikkat çeken soru cevaplarını bulabilirsiniz.

SLAM: NBA Live 18 ile birlikte neler görmeyi bekliyoruz ?

Mike Mahar: Oyunumuzun 2 temel konusuna son derece zaman ve çaba harcadık. İlki oynanabilirlik, kontrol, animasyonlar, akışkanlık, pota etrafında daha fazla kontrol, temas ve fiziksellik. Diğeri ise bizim yeni oynama biçimimiz olacak The One. Tamamen siz ve sizin NBA ya da sokaklardaki yolunuza dair olacak. Bununla ilgili çok heyecanlyız ilerleyen günlerde detayları açıklamak için sabırsızlanıyoruz. Bizi diğer tüm spor oyunlarından farklı kılacak bir özellik ile karşınızda olacağız.

SLAM: Bu seferki oyunu yaratırken sizin için neler farklıydı ?

Mike Mahar: Oldukça fazla değişiklik söz konusu. Temelden her şeyi yeniden yapılandırmaya çalıştık, oynanabilirliliğimizi sıfırdan yapılandırdık. Tüm oyun modlarımızı The One'a göre tekrardan şekillendirdik. Bu 2 konuda bizler için sil baştan üzerine düştüğümüz farklılıklar oldu. Geldiğimiz noktaya en baştan yapılanarak geldik diyebilirim. 

Yayınlanan kısa videolar ve tüm screenshotları aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Açıkçası bir önce yayınlanan videoya göre burada daha akışkan bir kontrol ve animasyon geçişlerini görebildiğimizi çok rahat söyleyebilirim ancak 5e5 bir oynanabilirlik videosu izlemeden fikir sahibi olmamak lazım. Umarız Live 18 bir demo çıkartır ve satın almadan bir deneme şansına erişiriz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com