NBA 2K19 MyTeam trailer, detaylar ve ilk locker code

NBA 2K19 MyTeam trailer, detaylar ve ilk locker code

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

NBA 2K'nın fantazi oyun modlarından biri olan ve çokça sevilen oyun modu MyTeam hakkında fazlasıyla bilgiye ulaştık, aynı zamanda MyTeam NBA 2K19 trailerı da yayınlandı.

NBA 2K19'da göreceğimiz pek çok yeniliklere ilk bakış atabileceğiniz MyTeam trailerını aşağıda izleyebilirsiniz.

Trailerda öncelikli olarak benim gözüme ilk çarpan kesit Brandon Roy'u görmüş olmam, kendisini tekrardan 2k'da görmek MyTeam moduyla çok haşır neşir olmasam da beni mutlu etti.

Daha önceki 2k serilerinde yeterince hızlı ve oyuncuların hızına yetişecek şekilde paketlerin çıkmadığını belirterek bir özeleştiriyle NBA 2K19'un MyTeam planlaması belirtiliyor. Buna örnek olarak da eski Throwback paketlerinde belki throwback bir oyuncu çıkma ihtimalini artık mutlaka bir throwback oyuncuya sahip olacaksınız şeklinde belirtiyor, 2k yapımcıları.

NBA 2K19 MyTeam ile birlikte çok daha fazla dinamik içeriğin oyunculara sunulacağı ve çok daha aktif bir MyTeam yılı olacağı belirtiliyor.

NBA 2K19 MyTeam Player of the Month Reward

MyTeam Unlimited online modu en iyi 13 oyuncunuzla online diğer oyunculara karşı mücadele edeceğiniz yer olacak. Burada seçeceğiniz oyuncularda hiç bir kısıtlama olmayacak ve elinizdeki en iyi oyuncular maçlarınızı gerçekleştireceksiniz. Bu modda gerçekleştireceğiniz 12 maçta en az 10 galibiyet almak zorundasınız, 3 mağlubiyet aldığınız anda seriye sil baştan başlıyor olacaksınız, en az 10 galibiyet aldığınız zaman ise bir çok ödüle sahip olacaksınız. Bunlardan bazıları MyTeam puanları ve bedava paketler olacak. 12-0 yaparsanız ultra özel ayın oyuncusu kartını kazanacaksınız.

Triple Threat modu ise offline tek oyunculu yeni bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Bu modda da eski MyTeamcilerin hatırladığı üzere 3e3 maçlar gerçekleştirebiliyor olacaksınız. Buradaki en temel amacınız 30 NBA takımını da division bazlı olarak mağlup etmek olacak ve bir çok ödül kazanacaksınız. Aynı zamanda triple threat modunun bir de online kısmı olacak ve burada da diğer oyuncularla 3e3 maçlar gerçekleştirip ödüllere uzanmaya çalışacaksınız.

Challenges ve Domination modları da NBA 2K19'da pek çok yeniliğin yapıldığı modlardan olmuş.

Amethyst Baron Davis card MyTeam

NBA 2K19'un ilk Locker Code uda şimdiden verildi. GETIT-DUWW7-AN5F3-FPEZB-9VMWC kodunu oyunu yükler yüklemez kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme yani notification kısmında da çok daha fazla bilmeniz gerekenlere dair haberler sizlere sürekli olarak bildiriliyor olacak. Bu konudaki eksikleri de fazlasıyla gidermiş gözüküyor NBA 2K19.

NBA 2K19 MyTeam Ana Menü Dizayn

Genel hatlarıyla bu yılki modda, tüm MyTeam menüsünün yepyeni bir dizayn çerçevesini sahip olduğunu da görebiliyoruz.

Pack Market ve Auction House tamamıyla yenilenmiş ve çok daha oyuncu tecrübesine yardımcı olur hale getirilmiş.

Paket açılımları ve Kadro dizilişleri de aynı şekilde yeni baştan dizayn edilmiş ve kullanışı kolay hale getirilmiş.

MyTeam modu severler gerçekleşen bir çok yenilik ile birlikte NBA 2K19'da çok keyifli zamanlar geçirecek gibi gözüküyor. Kartçılar yaşadı.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com