NBA 2K19 screenshot Kawhi Leonard ve Demar Derozan - 94 ve 89 overall

NBA 2K19 screenshot Kawhi Leonard ve Demar Derozan - 94 ve 89 overall

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

NBA 2K19 Overall görsellerini gün aşırı yayınlamaya devam ediyor. Yeni yayınlanan bir diğer görselimizde ise dün, Spurs ile Raptors arasında gerçekleşen bomba takasın oyuncularını görüyoruz.

NBA 2K19 screenshot Kawhi Leonard - 94 overall

Kısaca hatırlatmak gerekirse dün gerçekleşen ve NBA'i şoka uğratan takasın içeriği şu şekildeydi. Kawhi Leonard ve Danny Green Toronto'ya, DeMar DeRozan ve Jakob Poetl, Toronto 1. tur draft hakkını da Spurs'e verdi. Bu takasta gerçekleşen dramalardan biri de Derozan'ın yaptığı açıklamada Raptors yöneticilerinin kendisine asla takas olmayacağını belirttikten sonra hiç haber olmadan bu şekilde takasını öğrenmiş olması oldu. Genel kanı sanki bu takasın oyuncular ve takımlar dahil kimseye faydalı olmadığı yönünde ancak şahsi olarak benim fikrim tam aksi yönde.

NBA 2K19 screenshot Demar Derozan - 89 overall

Raptors bu takastan karlı çıktı eğer Kawhi kendini verir ve her zaman oynadığı seviyede oynarsa Derozan'dan daha elit bir oyuncu olduğu için Raptors'ı bir sonraki aşamaya bu yıl içinde taşıyacak bir kalitede, hayır olmadı Kawhi psikolojik olarak yine istediği yerde olmadığı için oynamak istemiyorum dediği durumda ise Raptors önümüzdeki yaz için muhteşem bir salary cap boşluğuna sahip olup bu parayı farklı şekilde yeniden yapılanmayla kolaylıkla kullanabilecektir. Spurs açısından ve Derozan açısından da bu takas oldukça faydalı oldu. Yenilenme arayışındaki Spurs'e çalışma etiği yüksek ve Popovich'in elinde bir adım daha yukarı atabilecek bir all-star forvet Derozan geldi ve aynı zaman Derozan içinde bu denli muhteşem bir organizasyona katılmak her anlamda kariyerinin ilerlemesinde olumlu olacaktır.

NBA 2K19 screenshot Lebron James - 98 overall

NBA 2K19 20. oyun özel seride kapak oyuncusu Lebron James sürümü 7 Eylül 2018'de çıkarken, NBA 2K19 kapak yıldızı Giannis Antetokounmpo standart sürümü ise 11 Eylül 2018'de çıkacak. 

NBA 2K19 standart sürümün kapak yıldızı Giannis Antetokounmpo

Yeni gelecek oyuncu görüntü ve overall reytinglerini bekliyoruz.

Aşağıdaki videomda NBA 2K19 Lebron James, Jayson Tatum, Demar Derozan ve Donovan Mitchell'a verilen overall güçleri hak edip etmediklerine dair düşüncüleremi bulabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com