NBA 2K18 Kapak yıldızı Kyrie Irving

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

19 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülecek NBA 2K18'in kapak yıldızı bugün açıklandı. Son 16 yılın en yüksek reytingine ve en yüksek satış rakamlarına sahip Simülasyon basketbol oyunumuz NBA 2K18'de kapakta Cleveland Cavaliers oyun kurucusu Kyrie Irving yer alacak. Kariyerinde zirve zamanları yaşayan ve üst üste finaller ile bunu taçlandıran Cavaliers ile bir kez daha bu yılda Final serisinde boy gösterecek "Ankletaker" lakaplı Kyrie Irving ilk defa bir NBA 2K oyununda kapak yıldızı oldu.

Kyrie Irving açıklamasında: "Kendim de oyunun büyük bir takipçisi olarak NBA 2K18'in kapağında olmak benim için son derece onur verici. Kapakta yer alacak olmak benim için son derece gerçek dışı, bu yeni seride sevenlerimle birlikte sanal parkede de domine etmeye devam edeceğiz." dedi.

2012 Yılın Çaylağı, 2014 ve 2016 All-Star Maçları MVP'si, 27.1 sayı ortalaması elde ettiği NBA tarihinin en büyük geri dönüşüne imza atarak kazandığı NBA Şampiyonluğuyla NBA2K18'in kapağında yer almayı tümüyle hak ederek başardı.

Amerika'dan erken sipariş verenler için 15 Eylül 2017'de oynanabilecek olan serinin yeni oyununda Standart Edition içerikleri aşağıdaki gibi olacak.

  • 5.000 VC
  • 10 Haftalık MyTeam Paketleri
  • Kyrie Dış Giyim Paketi
  • Ve çok daha fazlası...!

NBA 2K18, 19 Eylül 2018'de PlayStation®4 system and PlayStation®3 computer entertainment system, Xbox One ve Xbox 360, Nintendo Switch ve Windows PC platformlarında yerini alacak.

Her oyun kapağında bulunan oyuncuya özel işler çıkartan NBA 2K serisinde bu sene Kyrie Irving'in olması sizlere yeni oyunda ne tip farklılıklar olacağını düşündürtüyor, bizlerle paylaşın!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com