MyNBA 2K17 App

MyNBA 2K17 App

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Geçtiğimiz haziran ayında da takip edenlerin bileceği üzere açıklanan ve dün itibariyle resmileşen haliyle Xbox One ve Playstation 4 oyuncuları NBA 2K17 Aplikasyonuyla birlikte telefonlarından yaptıkları taramayla yüzlerini oyuna aktarabiliyor olacaklar.

Geçtiğimiz haziran ayında da takip edenlerin bileceği üzere açıklanan Xbox One ve Playstation 4 oyuncuları NBA 2K17 Aplikasyonuyla birlikte telefonlarından yaptıkları taramayla yüzlerini oyuna aktarabiliyor olacaklar.

8 Eylül'de çıkması planlanan aplikasyonda aynı zamanda NBA 2K Tema kartları oyunu ve oyuncuların favori NBA basketbolcularını ve efsanelerini toplayarak Dünyanın her tarafında diğer oyuncularla hızlı maç, sezon ve haftalık özel Şampiyonalara katılabileceği MyTEAM Mobil’de dahil olacak.

Malesef PC oyuncuları için herhangi bir açıklama yapılmadı ve çok büyük ihtimalle yüz tarama özelliği yalnızca Xbox One ve Playstation 4 oyuncularına özel olacak.

MYNBA2K17 Aplikasyonunun Kapak oyuncusu ise 2016 NBA Yılın Çaylağı ödülünü kazanan Timberwolves’un yıldızı Karl-Anthony Towns olacak.

8 Eylül’de iOS için App Store’dan, Android için Google Play’den uygulamayı indirebilirsiniz.


Uygulamadaki diğer özellikler;
• Günlük olarak Virtual Currency denilen VC’yi kazanabilirsiniz.
• Konsolunuzdaki MYPlayer’ınız için mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.
• Auction House’da oyuncu alıp satabilirsiniz.
• 2KTV’yi istediğiniz her zaman aplikasyondan izleyebilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com