NBA 2K17 MyLeague ve MyGM Lig Expansion

NBA 2K17 MyLeague ve MyGM Lig Expansion

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Herkese merhabalar. Sitemizin yenilendiği bugünlerde paylaşımlarımıza da elimden geldiğince devam etmeye çalışıyor olacağım. Sizlerinde görmek istedikleriniz ve yorumlarınızı her zaman bekliyorum. Her zaman olduğu gibi yılın bu döneminde söz konusu 2k ise en öncelikli ve çabuk haberlere onlinelig.net aracalığıyla ulaşmanın keyfini yaşamanızı istiyorum.

Nba 2k17den ilk haberler geldi ve sıcak sıcak sizlere sunuyor olmaktan mutluluk duyuyorum.

2k’nın başından beri önde gelen yapımcılarından olan ve kendisiyle uzun yıllardır kah kavgalı kah muhabbeti bol bir iletişim içinde olduğum Erick Boenisch'in başında olduğu MyLeague, MyGM modları hakkında ilk yenilik bizlere duyuruldu. Zaten 2k'nın yıllardır çok sistematik şekilde ilerlediği pazarlama takvimi de her zaman Association modları dediğimiz bu lig modları başlıyor, bu sene de değişen bir durum olmadı. (Adamlar sistemli.)

Evet "League Expansion"; yani liginizi genişletme özelliği artık bizlerle olacak. Bu genişletmeden kastedilenleri aşağıda maddeler halinde sizler için özetledim.

MYGM ya da MyLeague modlarınızı açtığınızda;

· İsterseniz normal NBA yapısıyla 30 takımlı olarak başlayabilirsiniz, klasik biliyorsun dostum. 30 takım tek şampiyon.

· İsterseniz 30’dan 36ya kadar takımla ligi genişleterek başlayabilirsiniz. (Burada kendinizin yarattığı takımları eklemek var, detaylara bakacağız.)

· İsterseniz de tamamen keyfinize göre customize ettiğiniz yine 36 takıma kadar çıkartabileceğiniz, division ve konferansları istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz, ekstradan yarattığınız 6 takımı ekleyebildiğiniz gibi, euroligden, klasik takımlardan ve de isim değiştirdiğiniz customize ettiğiniz mevcut nba takımlarını da ekleyerek kurabilirsiniz.

Kısaca diyorlarki ne tarz bir lig isterseniz bunu mümkün kılmak artık sizlerin elinde. Üstüne bitmiyor! Adeta "elimde görmüş olduğunuz bu limon sıkacağını alana 5 adette kalem hediye ediyorum" diye pazarlayan 2k harika haberlerine devam ediyor. Bu zorlu günlerde biraz da gülmek lazım.

Eğer ki bana yeni takım yaratmak zor gelir yok aga ben uğraşamam hiç benlik değil diyenlerdenseniz 2 adet alternatifiniz mevcut. Birincisi, takım logosu, üniformaları, stadı ve hatta seyirci ve spiker özel ses yorumları da dahil olmak üzere 10 adet hazır yapılmış takımdan istediklerinizi seçebilirsiniz. Yok bu da mı açmadı sizi o zaman muhteşem customize yetenekleriyle bezenmiş 2k topluluğundaki oyuncuların üşenmeden (sizin gibi tembel mi oğlum adamlar) yaratıp paylaştıkları takımları kendinize indirip dilediğinizce oynayıp gününüzü gün edebilirsiniz. Ben şahsen şu Seattle Supersonics ile bir NBA oyunu daha oynamadan gidersem üzülürdüm! Artık üzülmeyeceğim, bu yani.

NBA 2K17 MyLeague MyGM Lig Geliştirme Özelliği

Tabi sadece bununla bitmiyor ligi genişlettik, genişlettik ama NBA sistemi alt üst durumlar mı olacak hayır! Buna uygun takvim sistemi ve tabi ki NBA’in en önemli yapı taşlarından olan Draft sistemi de yine bu genişleme ve takım sayısına göre kendini adapte ediyor. Kısacası dokunulmadık ve eksik kalmış bir nokta bırakmamaya çalışmışlar. Üstüne lig genişletmesi yalnızca oyuna ilk başlarken yapılıyor ve sonrası yok değil, her sezonun sonunda yine tüm bu genişleme özelliklerinden yararlanarak liginizi tekrardan şekillendirebileceksiniz.

E daha ne istersin be adam!

Sıkılmadan okuduğunuz için teşekkür ederim. Başta NBA 2K olmak üzere tüm oyun haberlerine de buradan ulaşabilirsiniz. Yenilendiğimiz bugünlerde bizi yalnız bırakmayın lütfen.
Siz bu genişlemeyle ilgili ne düşünüyorsunuz ? İlk hangi takımı yaratmak istersiniz ya da neler yapmayı düşündünüz benimle paylaşın lütfen.

Herkese umut ve oyun dolu günler diliyorum.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com