FIFA 19’da zamanlamalı bitiricilik

FIFA 19’da zamanlamalı bitiricilik

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

FIFA 19’daki en heyecan verici ve kullanışlı oyun mekaniği yeniliklerinden biri olan Zamanlamalı Bitiricilik mekaniği, iyi zamanlamalı ekstra bir dokunuşla çok klas şutlar çekmenizi sağlıyor. Adından da anlayabileceğiniz üzere bu özellikte zamanlama kilit öneme sahip ve FIFA 19’daki şut sisteminde yeni bir ödül/kazanç katmanı oluşturuyor.

Temel şut çekme prensibinde herhangi bir değişiklik yok, ancak bu isabet ve güç desteğiyle durdurulması imkansız şutlar çekmek istiyorsanız “şut” düğmesine birinci basışınızın ardından bir kez daha basmalısınız.

Tabii bu işin kolay kısmı; bu mekaniğin asıl zorluğu, ikinci sefer basarken zamanlamayı kusursuz yapmak. Düğmeye çok erken veya çok geç basarsanız daha kötü bir şut çekersiniz. FIFA Antrenör açıkken oyuncunuzun kafasının üzerinde kaydırıcı bulunan renkli bir çubuk göreceksiniz. Kaydırıcılar ortadaki yeşil bölgeye geldiği anda düğmeye ikinci kez basmalısınız. Zamanlamalı Bitiriciliği başarıyla açarsanız çubuğun üzerinde “Harika Zamanlama!” şeklinde bir mesaj göreceksiniz.

Zamanlamalı Bitiricilik Ustası OlmaBu işlemi kavradıktan sonra Antrenörü kapatabilirsiniz. Zamanlamalı Bitiricilik sırasında çubuk ve mesajı göremeyeceksiniz fakat denemenizin başarılı olup olmadığını oyuncu gösterge üçgeninden takip edebilirsiniz. Zamanlamalı Bitiricilikte başarılı olursanız üçgenin çizgileri yeşil olarak parlayacak.

Zamanlamalı Bitiricilik, duran toplar haricinde maç sırasındaki tüm kafa vuruşu, vole, plase şut ve hatta röveşatalarda kullanılabilir. Ancak şut denemesi ne kadar zor ve hızlı olursa hata payı o kadar artar. Bu özellikte ustalaşmak için tüm şut türlerinde zamanlama çalışması yapın ve FIFA becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarın.

FIFA 19, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de ön siparişe açık.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com