FIFA 19’da dinamik taktikler ve trailer

FIFA 19’da dinamik taktikler ve trailer

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

FIFA takımınızın taktiklerini daha fazla kontrol edebilmek ve gerçek hayattaki teknik direktörler gibi en ince taktiksel ayrıntıları kullanabilmek istiyorsanız FIFA’daki maç hazırlığına gelen Dinamik Taktikler güncellemesini çok seveceksiniz.

FIFA 19’daki bu yeni özellik, maç öncesinde ve maç sırasında takımınızın taktiklerini daha ayrıntılı ve gelişmiş bir şekilde kontrol etmenizi sağlıyor. Sahada oynarken oyuncularınızın uygulayacağı küçük büyük tüm değişikliklere ve düzenlemelere göz atın. 

Her Şeye Hazır

Maç öncesi hazırlık; ayrıntılı, bildiğiniz ve sevdiğiniz özelliklerle birlikte karşınızda. Oyuncuları seçebilir, dizilişi ayarlayabilir, rol atayabilir, talimat verebilir ve taktiklerinizi özelleştirebilirsiniz. FIFA 19’daki Dinamik Taktikler sayesinde maç sırasında değiştirebileceğiniz birden fazla oyun planı oluşturabilirsiniz.

Maç öncesi planınızı oluştururken sahip olduğunuz tüm seçenekleri özel oyun planlarınızdan birine atayabileceğiniz için takımınızın farklı şekilde oynamasını istediğinizde duraklatma menüsüne girmenize gerek kalmayacak. Dinamik Taktikler, ofansif ve defansif oyununuzun çeşitli yönlerini düzenleyecek kaydırıcılı çubuklarla birlikte ayrıntılı taktiksel özelleştirmeye de imkan tanıyor. Özel oyun planlarınız yön düğmeleriyle eşleştirilir (konsollarda) ve bu sayede maç sırasında planlar arasında hızlıca değişiklik yapabilirsiniz.

Satranç Gibi

FIFA serisinin en önemli parçalarından biri olan taktik sistemi, Dinamik Taktikler ile birlikte tamamen baştan yaratıldı ve takımınızı kurmanız her zamankinden daha önemli bir ayrıntı hâline geldi. Takımınız oyun yaklaşımınızı tamamen yansıtacak ve böylece sahadaki uygulanışını görebileceksiniz. Örneğin, topla oynama üzerine kurulu bir taktik seçerseniz oyuncularınız topa sahip olan takım arkadaşlarını destekleyecek ve daha güvenli pas imkanları oluşturacak. Daha hızlı oyun kurmayı seçerseniz oyuncularınız sahada hızlıca ilerleyecek ve anında fırsat yaratmak adına daha riskli koşular yapacak.

Tüm oyuncular bu özellikten avantaj sağlayabilir. Taktikler kusursuz bir biçimde dengelendiği için her oyun yaklaşımının karşı bir taktiği var. Rakibinizin hangi yaklaşımı kullandığını anlayabilirseniz maç sırasında hızlıca taktik değiştirerek karşı hamle yapabilirsiniz.

Etten Duvarı Yıkın

Bazı popüler ve zorlu taktiklere karşı koymak adına oyuncu geri bildirimlerini göz önünde bulundurarak yeni taktik seçenekleri ekledik. “Arkaya Yaslan” taktiğini kullanan bir takımla karşı karşıyaysanız “Sert Kontrolden Sonra Baskı” seçeneğini kullanarak oyuncularınızın rakipleri yakından takip etmesini ve hataya zorlamasını sağlayabilirsiniz.

Takımınızın taktikleri üzerinde daha fazla kontrol sağlamak, her olasılığa karşı oyun planı hazırlamak ve maç sırasında akıcı bir şekilde düzenleme yapmak istiyorsanız FIFA 19’daki yeni Dinamik Taktikler çok işinize yarayacak.

FIFA 19, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de ön siparişe açık.

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com