FIFA 19'da aktif temas detayları ve trailer

FIFA 19'da aktif temas detayları ve trailer

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

FIFA 19’daki Aktif Temas sistemi, top ayağınızdayken yapabileceklerinizi zenginleştiriyor ve daha önce hiç kullanılmayan oynanış özellikleri sunuyor.

Topu alma, topa vurma ve topla birlikte hareket etme konularında geçerli olan bu yeni yöntem doğal ve akıcı bir his vererek yeni ve yaratıcı yollarla oynamanıza imkan tanıyor. Yakın kontrol sağlayın, her hareketinize daha fazla oyuncu kişiliği katın ve çeşitli beceriler, topuk hareketleri, çalımlar ve şaşırtma hareketleriyle sahada topa her dokunduğunuz an sorunsuz ve daha akıcı bir his yaşayın.

Akti̇f temas i̇le yaratıcılığınızı kullanın

Topla birlikte daha çeşitli hareketler yapabilmeniz için top kontrolü sistemine çeşitli araçlar ve animasyonlar eklendi. Özellikle çok hafif bir ilk dokunuş hareketiyle defans oyuncularını yanlış yöne gönderen “gizli tuzak” adlı top saklama hareketi gibi çeşitli top saklama teknikleri eklendi. Toni Kroos gibi profesyonel oyuncuların kendilerine has hareketleriyle alan yaratarak, defans oyuncularını ekarte ederek ve takımınız için boş alan açarak gerçek hayattaki futbola daha da yaklaşın. 

Yeni top saklama yöntemlerine benzer şekilde, hücum sırasında daha çok yaratıcılık sağlamak adına çeşitli top teması animasyonları eklendi. Oyuncular kafa, göğüs, diz ve ayaklarını kullanarak topa dokunup yön değiştirebilir, defans oyuncularını şaşırtabilir ve alan açabilirler. FIFA 19’da çeşitli şaşırtma hareketleriyle defans oyuncularının başını döndüren Kylian Mbappé gibi top hareketleri yapabilir ve daha önce mümkün olmadığını düşündüğünüz çalımlarla rakibinizi sahadan silebilirsiniz.

Topa temasla ilgili yenilikçi yöntemleri kullanarak her harekette daha zengin kontrol imkanı sağlayan Aktif Temas, FIFA 19’un seri tarihindeki en gerçekçi hissi vermesini sağlıyor.

FIFA 19, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de ön siparişe açık.

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com