PES 2019 Demo ve myClub trailer

PES 2019 Demo ve myClub trailer

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Konami'den yapılan açıklamaya göre PES 2019 Demosu 8 Ağustos 2018'de Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkıyor olacak.

PES 2019 demosunda yer alacak takımlar ve demoya dair trailerı aşağıda görebilirsiniz.

PES 2019 Demo Takımları

Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde Konami myClub oyun moduna dair de yeni bilgiler ve moda özel olarak yepyeni bir trailer yayınladı.

Yüksek performans gösteren oyuncular haftalık olarak oyuna ekleniyor olacak. Son hafta gerçekleştirdikleri performanslara göre özelliklerinde iyileşmeler ve hatta belli bir süre için ekstra becerilere sahip olabilecekler. Favori oyuncularınızın bu özel versiyonlarına sahip olabilir ya da yeni sunulan oyuncular ile kadronuzu güçlendirebileceksiniz.

Beckham, Maradona, Cruyff, Nedvěd, Gullit, Maldini ve Kahn gibi efsanelere PES 2019'da yer alacaklar. Daha yeni efsaneler ise ilerleyen zamanlarda yayınlanacak.

PES LEAGUE haftalık maçları ise myClub eklenen yeni bir özellik daha olacak. Kendi grubunuzda size yakın güçleri olan takımlara karşı farklı oyuncularla mücadele edebileceksiniz. Bulunduğunuz division ve pozisyonunuz gösterdiğiniz performanslara göre değişkenlik gösterecek. Eğer en tepeye kadar çıkmayı başarırsanız farklı ödüller elde edebileceksiniz. Yeni oyunculara sahip olup kadronuzu güçlendirerek ve yaptığınız maçlarda başarılı olarak en tepeyi hedeflemeye hazırsınız!

Aşağıda PES 2019 myClub modun trailerını izleyebilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com