PES 2019 Master lig detayları ve screenshotlar

PES 2019 Master lig detayları ve screenshotlar

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Konami tarafında PES 2019 Master Lig detayları ve yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Sezon öncesinde Uluslararası Şampiyonlar Kupası, transferlerde geliştirilmiş pazarlık opsiyonları ve çok daha fazla lisanlı lig artık PES 2019 Master ligde yer alacak.

PES 2019 Uluslararası Şampiyonlar Kupası

  • Sezon başlamadan Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda yerinizi alın. En iyi 11inizi belirleyin, stratejinizi belirleyin ve yeni takımınız için en iyi taktiğinizi adapte edin.
  • Geliştirilmiş transfer pazarlık sistemi ve bütçe yönetimi. Clean sheet (gol yememe) gibi ekstra opsiyonlar ile yalnızca sahada değil saha dışında da pazarlıklarınızı üst seviyeye çıkartın.
  • Yeni eklenen lisanslı ligler ile Master Lig keyfinizi bir üst seviyeye çıkartın. Tüm lig kuralları harfiyen uygulandı, İskoçya Ligi split sistemi gibi.

Haber Merkezi eklentisi

Master Lig menülerinden birinde yer alacak olan Haber Merkezi (News Feed) videolar, yeni imzalar ile ilgili basın toplantıları, kazanılan kupalar, kazanılan ödüller ve aynı zamanda kulübünüze dair önemli başarıların yer alacağı haberleri sizlere ulaştıracak.

PES 2019 Haber Merkezi

Daha gerçekçi oyuncu gelişimi

Oyuncu gelişimleri artık daha gerçekçi ve akla yatkın olacak. 11 yeni beceri PES 2019'a eklendi. "Kaleci becerisi" anahtar antrenmanlara eklendi. Artık oyuncularınızı takım stratejinize göre geliştirebileceksiniz. Her bir antrenman seçeneği için daha geliştirilmiş atama sistemi getirildi.

PES 2019 Oyuncu Gelişimi

Transfer pazarlıklarındaki akış

Pazarlıklarınızı bir üst seviyeye taşıyacak şartlar artık başlangıçtan itibaren bilinecek.

PES 2019 Transfer Akışı

Takım rolü ve strateji

Her bir oyuncunun kişisel özelliklerini gözlemleyebilirsiniz. Karakterisitik özellikler 4 farklı şekilde karşınıza çıkacak ve takım rollerinde de kişiliklerine göre dağılım yapılacak.

PES 2019 Takım Rolü

Yeni takım rolü etkenleri

Yeni roller Rising Star(yükselen yıldız), Bad Boy(kötü çocuk) ve Superstar takım rollerine eklendi.

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com