Football Manager 2018 beta yayınlandı

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Sports Interactive Football Manager 2018 erken erişim Betasını yayınladı.

Bu sene 10 Kasım'da futbol severler ve menejerlik tutkunları için piyasaya çıkacak FM 2018'de yeni göreceğimiz bazı özellikler;

Dinamikler - İşin aslı soyunma odası dinamikleri yani sahada ve saha dışında arkadaşlık ya da kin nefret çelişkileri takım oyununuzu ve başarınızı direkt olarak etkiliyor olacak.

Maç Ekranı - Geliştirilmiş grafikler ile oyuncu ve stadyumlar daha önce hiç olmadığı kadar gerçeğe yakın bir tecrübeyi bizlere sunuyor olacak.

Oyuncu İzleme (Scouting) - Daha fazla data analizleri ve izleme opsiyonlarıyla takip ettiğiniz oyuncuların potansiyellerini daya iyi gözlemleyeceksiniz.

Sağlık Merkezi - Yeni sağlık merkezi özelliğiyle birlike çok daha geliştirilmiş sakatlık ve kondisyon analizleriyle oyuncularınızın maç, antrenman fark etmeksizin sakatlıklarını ve sakatlık risklerine dair geri bildirimleri alıyor olacaksınız.

Taktik Ekranı - Yenilenen taktik ekranıyla artık çok daha fazla opsiyon bizlere sunulurken aynı zamanda taktiğimizin ne denli işlediğini ya da işlemediğini görebileceğiz, aynı zamanda maç öncesi gelen hazırlık raporları da çko daha detaylı olarak sunulacak.

Fantasy Draft - Yenilenen arayüzüyle birlikte çok daha fazla opsiyonla, hızlı başlama ve daha yüksek bütçeler gibi başlama imkanı geliyor.

Futbol Aklı - Daha gerçekçi bir transfer market ve çok daha fazla kontrat opsiyonuyla gerçeğe yakın transfer ücretleri ve kontratlarla geliştirilmiş futbol aklı sunulacak.

Beta sürümde tabi ki indirenler bir çok hata ile karşılaşabiliyor ancak; son sürümde tüm hatalar giderilince yine uzun saatler başından kalkamayacağımız menejerlik serisinin efsane oyunu Football Manager 2018 10 kasımda bizlerle olacak.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com