PES 2018 E3 trailer ve yenilikler

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Konami'de E3'de PES 2018'in ilk trailerını yayınladı. Aynı zamanda meşhur futbol serisinin 2018'deki yeniliklerine dair de bir çok bilgiye ulaştık. 

Aşağıda Konami'nin yayınladığı şahsen oldukça başarılı bulduğum ilk trailerı izleyebilir ve ilk aldığımız bilgileri okuyabilirsiniz.

  • Stratejik Top Sürme

Daha çok kontrol: Top kontrolünü daha önce olmadığı kadar sizin elinizde, topu tutmak ya da kendinize alan yaratmak için en küçük hareketlere kadar kontrol sizin.

Fiziksel temas: Akıllı top kontrolü sayesinde fiziksel olarak daha güçlü oyunculardan topu yeterince uzakta tutabilme yeteneği sizlerin elinizde.

Stratejik top sürme: Topa dokunuşları tamamen sol analog ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz, Aynı durum topsuz oyuncuyu koştururken ya da özel hareketleri denerken de geçerli olacak.

  • Real Touch +

Tüm vücut kontrolü: Vücudun göğüs karın gibi farklı kısımlarına da savunmada müdahele ederek çok daha fazla teması kontrol edebilirsiniz.

Rakip farkındalığı: Oyuncular etrafında olup bitenlerin daha çok farkındalar, pası almadan dahi etrafını kollayıp buna göre fiziksel olarak pozisyon alma savaşlarını göreceksiniz.

Gerçekçi top fiziği: Topun daha gerçeğe yakın olarak fizikselliği artırıldı, yere vurduğunda daha doğal tepkimeler göstermesi ve aynı zamanda yetenekli oyuncuların da bu tip topları daha özel kontrol edebilmesi gibi yenilikleri göreceksiniz

  • Yeni Duran Toplar

Korner ve Free Kick: Yepyeni kamera açıları ve eni geliştirilen kontrol mekanikleriyle çok daha doğal bir şekilde etrafta olup biteni de daha rahat süzerek yepyeni bir duran top mekaniğiyle çok daha başarılı işler başaracaksınız.

E3'te yayınlanan ilk trailerı aşağıda izleyebiliriniz.

Aynı zamanda Barcelona ile Borrusia Dortmund arasında oynan 9 dakikalık ilk oynanabilirlik videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com