Tennis World Tour geliyor

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yeni nesil konsollara geçeli oldukça zaman oldu hatta artık adına yeni nesil değil neredeyse eski demeye başlayacağız ancak hala nitelikli bir Tenis oyununu bu konsollarda görememiştik. Özellikle Top Spin severler için oldukça güzel bir haberimiz var, piyasaya Top Spin varisi ve belki de daha iyisi olacak Tennis World Tour, Gamescom 2017'de resmi olarak açıklandı.

Kendimin muhteşem bir tenis taraftarı olduğu iddia edemeyeceğim ancak tenis oyunlarını oynamaktan her zaman son derece keyif almışımdır, özellikle hızlı motor becerileri geliştirmenizi sağlayan oyunlar olduğu için oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Tenis oyunlarının bana göre standardı olan Top Spin'i de geçtiğimiz yıllar içinde keyifle oynayıp arkadaşlarımla mücadele etmekten hep keyif aldım. 

Biraz detaylara girmek gerekirse, Fransız Oyun Yayıncısı, bir çok mobil telefon ve oyun aksesuarları yaratıcısı, dağıtımcısı 2Dark ve Flatout 4: Total Insanity gibi oyunların da sahibi Bigben Interactive Tennis World Tour'da Breakpoint Stüdyosuyla ortaklaşa çalışacaklar. Diğer taraftan Breakpoint tam anlamıyla spor odaklı bir oyun geliştiricisi. Breakpoint'teki bir çok çalışan Top Spin serilerinde çalışmış olan çok değerli tecrübeleri de kendi bünyesinde bulunduruyor. Yani bu işi biliyor ve hazırlılıklar diyebilirim.

Oyun yaratıcısı ve önceki Top Spin 4 yapımcısı Pierr Andre şöyle belirtiyor: "Yıllardır yepyeni bir tenis oyunu yaratmak istiyorduk, Top Spin'in de üzerine geçebilecek bir varis istiyorduk ve artık gelişen teknolojilerle çok zamandır düşlediğimiz ultra gerçekçi bir simülasyonu yaratabiliriz."

İçinde Dünya Kadınların 1 numarası Angelique Kerber, 2 kez Major yarı finalisti Gael Monfils, 2016 Fransa Açık Şampiyonu Garbine Muguruza ve aynı zamanda 18 kez Grand Slam Şampiyonu Roger Federer'in de dahil olduğu Tennis World Tour'da 30 tenis yıldızıyla oynayabileceğiniz belirtiliyor.

Bigben Video Oyunlar Direktörü Benoit Clerc: "Tüm tenis taraftarlarına beklediklerine değecek keyifte bir oyun hediye edeceğiz. Kalitesi, içerik zenginliği ve oyun mekanikleri Tennis World Tour'un pazardaki en kaliteli spor oyunlarından biri olmasını sağlayacak." şeklinde iddialı bir açıklama yaptı.

Oyunun konsol çıkışı 2018 yılı içerisinde belirtiliyor. İşte artık yeni nesil, nispeten eskimiş olan nesil konsollarımızda bir spor oyununa daha ev sahipliği yapabileceğiz, eski nesil konsollarda oynadığınız ama hala yeni nesilde göremedğiniz hangi oyunlar var bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. 

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com