PES 2018’in çıkış tarihi belli oldu

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Özellikle Türkiye'de daha da bir heyecanla beklenen PES serisinin yeni oyunu PES2108'in ilk detayları ve çıkış tarihi KONAMI tarafından duyuruldu.

Yapılan açıklamaya göre PES 2018 Dünya genelinde 14 Eylül 2017'de rasmi olarak çıkış yapacak. Eski nesil konsollarda da satışı gerçekleşecek oyun PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek.

KONAMI'nin belirttiğine göre PES 2018 son yıllarda piyasaya sürülen tüm PES serilerinden çok daha fazla yenilik ve güncellemeyle birlikte oyunseverlerle buluşacak. İlk duyurulan özelliklerde belirtilen çok daha güçlü savunma mekanikleri ve Real Touch+ adı verilen yeni bir teknolojiyle oyuncuların top kontrollerde çok daha doğal ve gerçeğe yakın kontrol sistemi olacağı belirtildi. Real Capture özelliğiyle de daha önce hiç olmadığı kadar fark edilir şekilde gece ve gündüz deneyimi yeşil sahalardaki yerini alacak gibi gözüküyor. 

Yayınlanan ilk kısa trailerı aşağıda izleyebilirsiniz. Umarız PES, FIFA rekabetiyle birlikte daha tatminkar olacağımız kaliteli futbol oyunlarına sahip olmaya devam ederiz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com