×
Playstation 4 | TSBT NBA 2K18 31. Sezon / TSFT Fifa18 4. Sezon Başvuruları Açılmıştır! (27 Eyl 2017)

PS4 | TSBT NBA 2K18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur -- Yeni başvuranların Clutch-41 PSN'i eklemesini rica ederim.
PS4 | TSFT FIFA18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsft/lige-basvur

Soru TSBT & TSFT İletişim ve Sohbet App Uygulama - SLACK

29 Eyl 2017 15:47 - 29 Eyl 2017 15:48 #1 Yazan: Virtinsanity


Yıllardır farklı platformlar üzerinde sürdürdüğümüz iletişim kanalımızı Eylül 2017 başı itibariyle Slack uygulamasına geçerek devam ettiriyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda PSN chatte başlayan muhabbetimizi önce MSN grup chate, oradan da Groupme uygulamasına geçirmiştik yeni adresimiz bundan sonra bir çok değişik özellik sunan ve hem bilgisayarımızda hem de telefonumuzda eş zamanlı kullanabildiğimiz SLACK olacaktır.

Bolca muhabbetin döneceği, birbirimize bolca takılacağımız ve maçlarımızı organize ederken diğer her konuyu da birlikte konuşup çözümleyeceğemiz yeni buluşma ve iletişim noktamız bundan sonra SLACK uygulaması olacaktır. Katılmak için buraya yazabilir ya da bana özel mesaj atabilirsiniz.

Anıl koçumuz yani; El_sense önderliğinde ve adminliğinde oluşturulan TSBT SLACK kanalımızın hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Kendisinede öncülüğü için teşekkür ediyorum. Diğer katılım gösterip test eden arkadaşlarımıza da aynı şekilde teşekkürler.

Bu kanal üzerinde hem TSBT NBA 2K Turnuvalarımızın hem de TSFT Fifa turnuvalarımızın iletişimlerini kuruyor olacağız.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com