Playstation 4 | TSBT NBA 2K18 30. Sezon / TSFT Fifa18 4. Sezon Başvuruları Açılmıştır! (27 Eyl 2017)

PS4 | TSBT NBA 2K18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur -- Yeni başvuranların Clutch-41 PSN'i eklemesini rica ederim.
PS4 | TSFT FIFA18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsft/lige-basvur

Çözüldü TSFT Premier League 3. Sezon Takım Havuzu ve Seçimler

17 Şub 2017 15:50 #11 Yazan: meteerhan
Beşiktaş

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

17 Şub 2017 23:10 #12 Yazan: Dersoy
ŞAMPİYON İNTER!!!!!!!!!

17 Şub 2017 23:25 #13 Yazan: TheRingHunter
Bayer Leverkusen

18 Şub 2017 13:26 #14 Yazan: JABS_20
Monaco diyorum ve herkese başarılar diliyorum, Ömer hariç :)))
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Uluscuturkey, Virtinsanity

18 Şub 2017 20:36 #15 Yazan: canberk05
Arkadaslar çağrınızı aldım, bu turnuvada bende varım, Swansea diyorum..

20 Şub 2017 22:08 #16 Yazan: nickless
Selamlar herkese. Ben de Ol. Lyon'u seçiyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

21 Şub 2017 12:22 #17 Yazan: Virtinsanity
Takım seçimleri hepimize hayırlı olsun, keyifli, bol maçlı, bol muhabbetli güzel bir sezon geçirelim.. :)

Bu akşam itibariyle takım ve eksik kalan oyuncuların onlinelig database üzerinde yaratımını sağlayıp sizlere takım moderatörlüklerinizi dağıtmaya çalışacağım. Sonrasında sizlerde takımınızdaki oyuncuların kaydını ve kontrolünü gerçekleştirirsiniz ve ertesi gün her şey hazır bir şekilde startı veririz diye umut ediyorum.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz 2 sezonda önce normal lig usulü denedik, sonrasında rekabeti kızıştırmak ve daha etkili hale getirmek için Super Final kurgusunu denedik bence Super Final oldukça başarılıydı ama tabi en doğrusunu seçene ve bulana kadar denemelere de devam ediyoruz.

3. Sezonumuzda da lig sonrasında elemeli maçlar gerçekleştireceğiz. Deplasmanlı lig maçları sonucunda ilk 8de yer alan takımlar 8li yine deplasmanlı ve deplasman kuralı geçerli olan eleme maçlarıyla finale kadar ilerleyecektir.

Ligde yapılan geçerli olup Playoff mücadelesine hk kazanabilmek için minimum maç bitirme sayısı aranacaktır. İlgili maç sayısı lig tamamen açıldığında yayınlanacaktır.

Herkese şimdiden başarılar bu sene son şampiyon Everton ile oldukça iddalıyım bana dikkat edin MANUAL KONTROL FOREVER! :)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

02 Mar 2017 12:19 #18 Yazan: Virtinsanity
TSBT 3. Premier League Normal Sezon Son Tarihi: 11 Mart Cumartesi
Playoffa Katılım Min. Maç Sayısı: 23
Playoffa Katılım Takım Sayısı: 8

OnlineLig - Turnuva Merkezi

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com