Beğenildi TSFT FIFA17 Ligi Yeni Dönem

05 Eki 2016 15:12 - 07 Eki 2016 10:12 #1 Yazan: ataman5
Evet arkadaşlar TSFT ile kendine özel bol keyifli kaliteli bir topluluk olma yolunda çabalarımız her gün gelişerek ve değişerek devam ediyor. Genel Hatlarıyla Fifa 17 ile birlikte başlayacak olan turnuvamızın çehresini ve katılım şartlarını yapmış olduğunuz değerli geri bildirimler neticesinde yeni baştan dizayn ettik ve çok daha fazla katılımcıya keyifle ulaşmayı hedefliyoruz. Desteklerinizi ve katılımlarınızı fazlasıyla bekliyorum.

Haydi Fifa zamanı OnlineLig! >>> onlinelig.net/ps4/tsft/basvur-tsft

TSFT Fifa Ligi Genel Yapısı ve Şartları

1) Orjinal Takım ve Oyuncular ile Online Kadrolar
2) 2 Sezonluk Giriş Ücreti yalnızca 10TL. Katılım direkt 2 sezon üzerinden belirlenecek. 2 Sezon süresi ortalama 2, 2,5 ay olacak.
3) OnlineLig Puan Kazanımları TSFT içinde hak edilmek ve kullanılmak üzere hesaplanacak. Küçük sürprizler ve şampiyonlara 2 sezon bedava vb. OnlineLig Puan ödülleri dağıtılacak.
4) Aynı TSBT'deki gibi sezonlar öncesi 2 ya da talebe göre 3 adet Free Agent takımınıza katmak üzere Açık Artırma OnlineLig Puanlarınızla gerçekleşecek.
5) Yine aynı TSBT'deki gibi Draft usulü ne kadar aktif olduğunuza göre her yeni sezon başlangıcında takım seçme sıranız için Draft geceleri düzenleniyor olacak.
6) Belli başarı kriterlere göre Avrupa Kupası Şampiyonlar Ligine katılım düzenleniyor olacak yine sezon dahilinde.
7) Maçlar 6 dakika olacak, Tactical Defending kullanılacak, Online Friendlies'de maçlar yapılıp tüm datalar sitemize işlenecek.
8 ) Gol krallıklar, asist krallıkları, maçın adamları ve sizlerin isteiği hangi tür farklı istatistik olursa sitemiz üzerinde girilebilir ve yıllarca takip edilebilir olacak.

Sizlerin talep ve çoğunluk isteğine göre her yeni sezonda her çeşit düzende takım seçimi gerçekleştiriyor olacağız. Yani 1. sezon yalnızca 4 yıldız takımlar olsun derseniz öyle, ya da yalnızca Premier Ligi olsun derseniz o şekilde takımlar belirleniyor olacak. Siz ne isterseniz çoğunluk neyi talep ederse yukarıdaki şablon çerçevesinde her türlü düzenleme sizlerin istekleriyle gerçekleştiriliyor olacak.

Hepinizin bu güzel ve taptaze ortamda Fifa 17'nin güzel oynanışıyla bu heyecanda birlikte mücadele etmek üzere katılımlarınızı kesinlikle bekliyorum.

Tüm yorum ve düşüncelerinizi, aklınıza takılanları iletebilirsiniz. TSFT sizler için sizler tarafından yaratılmıştır.

TSFT'ye halihazırda başvurmayan tüm oyuncuları başvurmaya davet ediyorum.
Haydi Fifa zamanı OnlineLig! >>> onlinelig.net/ps4/tsft/basvur-tsft

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

05 Eki 2016 16:16 #2 Yazan: JABS_20
Tekrardan merhaba arkadaşlar,
Önceki konuştuğumuz transferli Lig sisteminin çok çetrefilli olması, yeterli ilgili görememesi vb. nedeniyle bazı değişiklikler olmuş.
Yeni sistem ile herkesin kolayca adapte olabileceği daha basit yapıda yine kadronuza açık arttırma ile oyuncu katabileceğiniz eğlenceli bir sistem olacak gibi gözüküyor.Ayrıca lige katılım bedelinde meydana gelen büyük indirim tereddütte kalan arkadaşlarımızın lige katılmayı tekrar düşünmesini sağlayacaktır diye düşünüyorum.
Buna ek olarak katılımcıların istekleri neticesinde olabilecek farklı konseptler ile turnuva kendini tekrar etmeyecektir diye düşünüyorum.
Uzun yıllar keyifle gerçekleştirdiğimiz Nba sezonlarından sonra Fifa ile de bunu başarabileceğimizi düşünüyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, Dersoy

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com