Birleştirildi TSFT RESMİ LOGO

Anket: TSFT Resmi Logosu

Beğendim!
1 50%
Biraz daha iyi olabilir mesela... (yorum ltf.)
1 50%
Beğenmedim çünkü... (yorum ltf.)
Henüz bir oy verilmemiş 0%
Oy veren kişi sayısı: 2
Bu ankete yalnız kayıtlı kullanıcılar katılabilir
13 Tem 2016 12:34 - 30 Ağu 2016 14:54 #1 Yazan: Virtinsanity
Ve TSFT Resmi Logomuz hepimize hayırlı olsun!

İlk Çalışma

TSFT - Türkiye Simülasyon Futbol Topluluğu'na geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiğimiz oldukça keyifli geçen ve Roma ile T_Emperorism'in kazandığı Şampiyonlar Ligi Turnuvamızla ilk startı vermiştik.
Önümüzdeki aylarla birlikte TSFT Yapısı aynı TSBT'de olduğu gibi çok daha ileriye adımlarını atıyor olacak. Bununla birlikte yapımızı bir sonraki aşamaya taşımak üzere yıllara meydan okuyan enfes TSBT Resmi Logomuzu hazırlayan, veteran ve tecrübeli TSBT koçlarımızdan aramızda hala aktif devam etmese de Anıl Can'ın TSFT Resmi Logosu için de çok değerli yeteneğine başvurduk. Sağolsun kendisi yukarıda gördüğünüz ilk taslağını hazırladı. Ben şahsen bayıldım her zamanki gibi döktürmüş. :)

Sizlerin de beğenip beğenmediğinizi ve eksik ya da değiştirilmesi daha güzel olur dediğiniz yönlerini belirtmenizi rica ederim.
Hem ankete oylarınızı, hem de çok değerli yorumlarınızı eksik etmeyin ve sizin de çorbada tuzunuz olsun ve yepyeni nur topu gibi güzel bir organizasyonu daha ileriye taşımamıza yardımcı olun.

Yine logomuzun en son hali bu konuda sizlerle paylaşılacaktır.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

13 Tem 2016 21:54 #2 Yazan: semihetci
Uğraşıp emek veren arkadaşın eline sağlık. Çok güzel bir logo olmuş. Benim naçizane önerim; TSBT logosu ile ufak da olsa birkaç benzer noktası olursa, oluşumların birbiriyle bağlantılı olduğu anlaşılabilir.
Benimki dışardan bir gözlem, nasıl olacağını veya olup olamayacağını işin ehilleri daha iyi bilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

14 Tem 2016 09:57 #3 Yazan: Virtinsanity

semihetci Yazan:: Uğraşıp emek veren arkadaşın eline sağlık. Çok güzel bir logo olmuş. Benim naçizane önerim; TSBT logosu ile ufak da olsa birkaç benzer noktası olursa, oluşumların birbiriyle bağlantılı olduğu anlaşılabilir.
Benimki dışardan bir gözlem, nasıl olacağını veya olup olamayacağını işin ehilleri daha iyi bilir.

Gerçekten yorumun şahane Semih çok doğru bir noktaya doğru bir yerden parmak basmışsın kesinlikle katılıyorum, zaten hemen bunu okuyunca tartışmaya düşünmeye başladık, özellikle ilerleyen günlerde site için dizayn anlamında çok köklü değişiklikleri hepsini bir arada toplayacak şekilde planlamaya çalışıyorum.

Bu tip farklı bakış ve yorumları umarım diğer oyuncularımızdan da okuruz ve ortaya çok daha başarılı algı ve işler çıkar sizlerin bu değerli fikirleriyle.

Tekrar teşekkürler. smile_1

30 Ağu 2016 14:52 #4 Yazan: Virtinsanity
Logomuzun yaratıcısı sevgili Anıl'ın benim tüm tacizlerim ve bitmek bilmeyen şöyle mi yapsak böyle mi yapsak yorumlarıyla bezmeden bana destek çıkarak hazırladığı ve bundan sonra her yerde daha sıkı görmeye başlayacağımız TSFT Logomuzun hepimize hayırlı olmasını dilerim. Anıl'a da kocaman bir teşekkürü buradan yollamak isterim. Sağolsun varolsun.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com