Soru NBA 2K20 48. Sezon TSBT Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

15 Tem 2020 12:44 #1 Yazan: ataman5

TSBT NBA 2K20 48. Sezon Bilgilendirmesi:

Lig Sayfası: onlinelig.net/ps4/tsbt
Lig Başvurusu: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Zorluk: Hall Of Fame
Slider: Hall of Fame
Çeyrek: 12 dakika
Sezon Maç sayısı: Rövanşsız tek maç.
Playofflar: 4 Katılımcı 5-5-7
Sezon Resmi Süresi: Yukarıda
Playoff Süresi: Yukarıda
Takas Son Günü: 12. Gün 31 Temmuz Cuma 2020 || 7. Maç
TSBT TV Canlı Yayın Kanalı: go.twitch.tv/tsbt
TSBT TV Full/Özet Maç ve TSBT Stüdyo: www.youtube.com/user/ataman5

Playoff ve Minimum Maç Sayısı: 13 (Mustafa'nın ve Doruk'un 0 maç olması katılmasalar da dahildir. :) )

Detaylar devam edecektir...

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

15 Tem 2020 12:45 #2 Yazan: ataman5
TSBT 48. SEZON FA LİSTESİ
48. Sezona özel FA listemizin ve gerçekleştireceğimiz açık artırmanın şimdiden herkese hayırlı ve çok çok keyifli olmasını dilerim.

Kurallar
  • Bir önceki ve baz puan teklifinden minimum 100 puan maksimum ise yalnızca 5000 puan artırabilirsiniz. Daha üstü yapılan artırmalar kabul edilmez.
  • Sırasıyla açık artırma çıkan oyuncular için herkes FA başlangıcına kadar sahip olduğu netleşen puanlar ile katılabilir, ödünç puan yoktur.
  • Açık Artırma sırasında benim puanım şu kadar vb. kavga,gürültü,karmaşa çıkartıp grup konuşmasının huzurunu bozanlar ligten atılacaktır.
  • Tüm kurallar harfiyen uyulmak zorundadır. Yazılanlar aynen geçerlidir.

• Liste detayları Açıklanacak...

OnlineLig - Turnuva Merkezi

15 Tem 2020 13:21 #3 Yazan: elderef
    Playoff dışı kaldığımız sezonun ardından clippers takımıyla anlaşma yapmış bulunuyoruz. Hedefimiz doğal olarak şampiyonluk. Bu yolda takımın yıldızından vazgeçerek basketbol tarihinin en iyi isimlerinden biri olan LeBron James i kadromuza kattık. 1-2 takas ile birlikte takımı daha da güçlendirmeyi düşünüyoruz.
    Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nedjohnsen

16 Tem 2020 13:09 #4 Yazan: gorkemgokbulut
    Özümüze geri döndük!

MVP J.Harden ile kapanışı yapmak istiyoruz!

Nba2k20 son sezonu hayırlı olsun!
    Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nedjohnsen

17 Tem 2020 01:08 #5 Yazan: nedjohnsen

Los Angeles Lakers Senenin Son Sezonunda nedjohnsen'e Emanet

TSBT'de senenin son sezonu olan 48. Sezonun başlamasına sayılı günler kala koçlar için takımları ve kadroları belli oldu. Salı akşamı yapılan draft ve Perşembe akşamı gerçekleşen serbest oyuncu açık arttırması ile birlikte Los Angeles Lakers ve koç nedjohnsen için sezonun nasıl başlayacağı da şekillendi. Tüm detayları basın toplantısında koçun kendisinden öğreneceğiz.

-Koç senenin sonuna geldik. Bu seneyi büyük bir fiyasko ile kapatmamak adına son şansın. Draftta ilk sıradan çıktın ve Los Angeles Lakers ile anlaştın. Bu sezon da sadece normal sezonda mı göreceğiz seni sadece?
    Bir kere de olsa playoff heyecanı yaşamak istiyorum. Vallahi yıldım. Bir adam koca senede hiç mi oyununun üstüne koyamaz! Küçüklüğümden beri en çok hayranı olduğum takımın başında sahaya çıkacağım. Belki bu beni bir nebze daha motive eder. Cehennem gibi bir Batı konferansında kendimize bir koltuk edinmeye gayret edeceğim. Umarım başarılı olurum.

-Draft gecesi ilk iki seçimin ardından ligin tamamını şok eden bir takasa imza attınız. LeBron James gibi bir oyuncuyu bu kadar kolay takaslamak büyük cesaret. Kaybettiğiniz her maçta bu kararınız önünüze çıkacak. Kawhi Leonard ile oynamayı bu kadar özel kılan nedir?
    Kawhi'nin lige girdiği günden beri gösterdiği gelişim ve kendini oyunun en iyi çift yönlü oyuncularından biri haline getirmesi bende büyük saygınlık uyandırıyor. LeBron James'in ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu tartışmaya hiç gerek yok. Ancak Kawhi ile sahaya çıkmak benim için daha keyifli. Kazandığımız her maçtan sonra Kawhi'nin de ne kadar büyük bir yıldız olduğunu konuşacağız.

-Serbest Oyuncu Açık Arttırması gecesinde Chris Paul ve Jordan Bell ile anlaştınız. Geçen sezon da Paul ile birlikteydiniz. Jordan Bell ise tamamen sürpriz bir isim. Planladığınız gibi mi gitti her şey?
    Chris Paul'un sahada olması benim için çok büyük nimet. Aynı şekilde Lakers organizasyonu da bu imzanın ne kadar değerli olduğunu sezon ilerledikçe görecek. Zaten kalitesinden kimsenin şüphe etmeyeceği bir yıldız kendisi. Oyunun her iki tarafında da tam bir lider. Takım arkadaşlarının da performanslarını bir üst seviyeye çıkaran bir oyuncu. Jordan Bell de uzun zamandır dikkatimi çeken ancak bir türlü yollarımızın kesişmediği bir isimdi. Beklentilerimizi karşılayacak kumaşa sahip. Takıma yeni katılan üç oyuncumuzu da Lakers forması ile görmeye sabırsızlanıyoruz.

-Yine her sezon başı olduğu gibi oldukça iyimser ve umut verici bir konuşma oldu. Umarız bu kez sahaya istediklerinizi yansıtır ve başarılı olursunuz. Size ve nezdinizde tüm koçlara iyi bir sezon diliyoruz. Playoff oynayamaya hak kazanıp, kapanışta da bir basın toplantısı bekliyoruz.
    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben de herkese iyi eğlenceler diliyorum.

TSBT Sonsuza Dek!
    Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: SinanCyln

17 Tem 2020 09:28 - 17 Tem 2020 09:32 #6 Yazan: SinanCyln
    nba_milwauk

Herkese merhabalar.

Lige yeniden alışma ve üstümdeki pası atma sezonum olan 47.Sezonu Wizarsla beklentilerin üstünde bir başarıyla konferans finali görerek kapattıktan sonra 2K20 serisinin son sezonunda Milwaukee Bucks ile anlaşmış olmaktan mutluluk duyuyorum. En son 2K18 serisinde 31.Sezonda bu takımın başına geçmiştim. 2 senede Ante ve Bledsoe dışındaki tüm kadro değişti. Hem eski öğrencilerimle yeniden buluşmak hem de bu önemli organizasyonun parçası olmak harika bir duygu. 3.sıradan seçilebilecek en iyi seçimi yaptığımı düşünüyorum. Takım gerçekten hem ofansif hem defansif anlamda kuvvetli fakat geldiğimiz ilk dakika gerekli analizleri yaparak takımın eksikleri adına Free Agent gecesi Ayton ve Livingston için hatrı sayılır puanlar harcadık. Bu iki hamle için ödediğimiz miktarı sezon içinde tedarik edeceğimizi düşünüyorum. Belki 1-2 takas hamlesi yaparak bench kısmını daha sağlam hale getirebiliriz. Hedefimiz belli, bizden beklenen ve bize layık olan belli. Her sezon gösterilen ve olmamız gereken yerde olmak için elimizden geleni yapıcaz. İnancımız var, imkanlarımız var, gücümüz var, hırsımız var. Tek dileğimiz sağlıklı bir kadro ve sağlıklı bir bağlantı. Öncelikli rakiplerimiz sırasıyla Oğuzhan abimin başında olduğu 76ers, Umut abinin başında olduğu Nets ve ve Yiğitin başında olduğu Celtics. Arkamızda bu dörtlünün hatalarını bekleyecek 2 tecrübeli kurt Özgür abinin Raptorsu ve Kerim abinin Magiciyle beraber çıkış kovalayan Onurun Hawksı olacak. Batı kadar olmasa da çok çetin geçecek bir doğu konferansı için çok çalışmalı ve hep konsantre kalmalıyız. Takımın lideri tabi ki Giannis, eşsiz ve durdurulmaz gücünü sonuna kadar zorlamayı düşünüyoruz. Rakiplerimizin bu konudaki isyan ve serzenişlerine şimdiden kulaklarımızın tıkalı olduğunu söylemek gerekiyor sanırım. Güzel bir sezon olmasını diliyorum, yolun sonu final ve yüzük olması dileğiyle..

Tüm rakiplere başarılar dilerim,

Sinan Ceylan
    Milwaukee Bucks Head Coach

19 Tem 2020 01:50 #7 Yazan: onuraktan
    2k20'nin son sezonuna hawks ile katılacağım. kendimizi en kötü 6. sıraya atıp playoff oynamak hedefindeyiz. bu doğrultuda takas hamleleri olacaktır. keyifli bir sezon olur umarım. herkese başarılar.

19 Tem 2020 12:03 #8 Yazan: boyk1ns
    UTAH JAZZ

Oncelikle Yusuf Bey'e bu organizasyona verdigi emek ve kattigi deger icin tesekkur ediyorum.

Jazz ile bu ilk bulusmamiz. Yillardir takip ediyoruz fakat bu sezon kismet oldu.

Gobert Mitchell ekseninde takim oyunu oynayan ve iyi savunma yapan fakat temposu yavas bir takim. Bunu gelistirmek icin FA den Griffin ve Rose cekerek adeta Utah Pistons'i kurduk.

Hedefimiz ilk etapta playoff. Gerisine mac mac bakacagiz.

Tum koclara basarilar.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com