Soru NBA 2K20 42. Sezon TSBT Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

06 Kas 2019 10:24 - 06 Kas 2019 10:27 #1 Yazan: ataman5

TSBT NBA 2K20 42. Sezon Bilgilendirmesi:

Lig Sayfası: onlinelig.net/ps4/tsbt
Lig Başvurusu: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Zorluk: Hall Of Fame
Slider: Hall of Fame
Çeyrek: 12 dakika
Sezon Maç sayısı: Tek Maç / Rövanşsız
Playofflar: 6 Katılımcı 3-5-5-7 (3&6-4&5. arasında 2'ye gelen ilk tur.) İlk tur 2 gün sonraki turlar 4'er gün.
Sezon Resmi Süresi: Yukarıda
Playoff Süresi: Yukarıda
Takas Son Günü: 12. Gün 22 Kasım Cuma 2019 || 11. Maç
TSBT TV Canlı Yayın Kanalı: go.twitch.tv/tsbt
TSBT TV Full/Özet Maç ve TSBT Stüdyo: www.youtube.com/user/ataman5

Playoff ve Minimum Maç Sayısı: 17

Detaylar devam edecektir...

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

06 Kas 2019 10:26 - 06 Kas 2019 12:20 #2 Yazan: ataman5
TSBT 42. SEZON FA LİSTESİ
42. Sezona özel FA listemizin ve gerçekleştireceğimiz açık artırmanın şimdiden herkese hayırlı ve çok çok keyifli olmasını dilerim.

Kurallar
  • Bir önceki ve baz puan teklifinden minimum 100 puan maksimum ise yalnızca 5000 puan artırabilirsiniz. Daha üstü yapılan artırmalar kabul edilmez.
  • Sırasıyla açık artırma çıkan oyuncular için herkes FA başlangıcına kadar sahip olduğu netleşen puanlar ile katılabilir, ödünç puan yoktur.
  • Açık Artırma sırasında benim puanım şu kadar vb. kavga,gürültü,karmaşa çıkartıp grup konuşmasının huzurunu bozanlar ligten atılacaktır.
  • Tüm kurallar harfiyen uyulmak zorundadır. Yazılanlar aynen geçerlidir.

• Liste detayları Açıklanacak...

OnlineLig - Turnuva Merkezi

06 Kas 2019 23:24 #3 Yazan: onuraktan
    bu sezon sansli bir kura sonrasi son sampiyon toronto raptors’u sectim. takim en buyuk yildizini kaybetmis olsa da hedefimizde bir sapma yok. takas ve fa ile gerekli gordugum takviyeleri yaparak ilk etapta konferans finali oynamak istiyorum. zorlu bir sezon olacak. iki konferansta da iddaali takimlar mevcut. elimizden geleni yapacagiz.

keyifli bir sezon olmasini diliyorum. herkese basarilar.

07 Kas 2019 19:45 #4 Yazan: elderef
    Yoğun geçen sezonlar sonunda kendimi biraz dinlendirmek amaçlı portland ile anlaştım. Güzel uzunları ve lillard ile eğlenceli bir sezon geçireceğimi biliyorum. Şu anda herhangi bir hedefim yok, maç maç gidip nereye ulaşabileceğimizi görücez.

07 Kas 2019 21:14 #5 Yazan: samalp1997
    Bu sezon 18. Sıradan minnesota Timberwolves u aldım. Benim turnuvalardaki ilk senem , bir çaylak olarak ilk hedefim olabildiğince tecrübe kazanmak ve lige keyif katmak herkese başarılar

07 Kas 2019 22:48 #6 Yazan: boyk1ns
    LA CLIPPERS

Draft kurası şanssızlığımızı bu sezon kırarak 2. sırada seçme şansına sahip olduk.

İlk sıradan Onur Raptors seçince fazla düşünmeden Clippers'la sözleşme imzaladık.

41. sezon ilk kez konferans finali oynadık. Bu sezon öncelikli olarak hedefimiz konferans finali oynamak. Sezon öncesi pota altı zaafımızı Embiid - PG takasıyla bi nebze giderdik ve FA'den Booker'la PG'nin boşluğunu doldurmaya çalıştık. Kağıt üstünde kaliteli bir takımız ama sahaya bunu nasıl yansıtacağımız sezon sonu yerimizi belli edecek.

Tüm koçlara yeni sezonda başarılar..

10 Kas 2019 14:26 #7 Yazan: istanblue58
    Boston Celtics Koçu

Geçen sezon istediğim maç sayısına ulaşamadığımdan dolayı takım seçmelerinde kendimi daha alt sıralarda olmayı hedefliyordum. Üst sıralarda olamama rağmen Celtics gibi takımın bana kalması benim için büyük şans oldu daha düşük kalibre takımların kalmasını bekliyordum. Bu sezon başımda büyük sorun olacak bağlantı ile mücadele edecem o yüzden kendime net hedefler koyamıyorum. Hazırlık döneminde takımın genel görüntüsünden memnunum playoff yapacak gücümüz ve kalitemiz mevcut tüm koçlarımıza başarılar keyifli oyunlar diliyorum.

10 Kas 2019 20:26 #8 Yazan: dasquad35
    Yuksek kura şansımızı devam ettirdiğimiz bu sezonda uzun suredir oynamak istedigim Sixers ile anlaştık. Takımın genel hattında bazı degisiklere gitmeyi planlıyoruz, bununla beraber Embiid-George takasını gercekleştirdik. Devamında takımın eksiklerine gore bazı hamlelerimiz daha olabilir. Herkese başarılar.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com