Soru NBA 2K20 41. Sezon TSBT Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

01 Eki 2019 20:28 #9 Yazan: SinanCyln
HOUSTON ROCKETS

2K20 serisinde bulunacağım ilk ve tek sezon olan 41.Sezonda Houston ile anlaşmış olmaktan dolayı çok mutluyum. 11.sıradan böyle bir takımla çalışma fırsatı bulacağımı düşünmüyordum fakat şimdi bu fırsatı başarıya çevirme zamanı. Her zamanki gibi hedeflerimizi adım adım belirleyeceğiz. Önemli olan sakatlık yaşamadan sağlıklı kalarak maçlarımızda güzel skorlar elde edebilmek. Takas düşünmediğimizi de tüm koçlara iletmek istiyorum.

Herkese başarılar, teşekkürler.
Sinan Ceylan
Head Coach of Houston Rockets

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

02 Eki 2019 11:14 #10 Yazan: e0r6c
Los Angeles Clippers

Şanslı bir kurayla 2.sıradan Clippers ile anlaştık. Bu sezonki tek hedefimiz şampiyonluk bu hedeflerimiz doğrultusunda gerekli takviyeleri yaptık.Normal sezonda en iyi oyunumuza ulaşmaya çalışacağız.Tüm koçlara başarılar diliyorum.

02 Eki 2019 11:32 #11 Yazan: istanblue58
76ers Koçu Basın Açıklaması (istanblue58)

9. Sıradan 76ers seçerek yeni bir heyecana başlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Takımla geçirdiğimiz hazırlık döneminde oyun anlayışıma uymayan oyuncu profilleri olduğundan takas yapma zorunluluğu hissettim. Bu takas hamlesini Simmons ve Al Horfordu göndererek yerini D. Angelo Russell ve Marvin Bagley ile doldurma kararı aldık. Bu takasla takımın diğer oyuncularını daha aktif kullanabildiğim için yapmış bulunuyorum Simmons da çok etkili ve değerli bir oyuncu ama dediğim takım bütünlüğü benim için önemli.

Bu sezonki hedefimiz öncelik olarak playoffa kalabilmek olacak sonraki hedefleri adım adım koyarak ilerleyeceğiz. Yoğun ve yorucu maç trafiği bizleri bekliyor tüm koçlarımıza bol eğlenceli ve keyifli sezon dilerim.

03 Eki 2019 18:56 #12 Yazan: dasquad35
Final oynayarak bitirdigim son sezonun ardından yeni oyunu Brooklyn Nets ile açmış bulunuyorum. Yukarılardan iyi bir pick ile kaliteli bir takıma ulaşmayı başardık. Tek takas hakkımın bulunmasıyla beraber onemli bir hamle yapmayı planlıyorum. Yeni oyuna henuz cok soguk oldugum için playoff u şu an için ilk adım olarak görüyorum. Şimdiden tum koçlara başarılar diliyorum.

03 Eki 2019 20:49 #13 Yazan: metonfire
DENVER NUGGETS!!

Bu takımın başına getirildiğimde bir çok oyuncunun problemli olduğunu bildiğim için eski sezonlardan dostum olan bazı GM ler ile anlaştım. Özellikle batıdaki inanılmaz rekabeti göz önünde bulundurarak takıma güç katacak oyuncular ile anlaşma yoluna gireceğiz öncelikli hedefimiz 4 yada 5. sıradan poff yapmak. Tüm takımlara başarılar dilerim.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com